Balık Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

balik-burcu_koc-burcu

Balık Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu
Astrolojik olarak klasik anlamda uyumlu değilsiniz. Lakin Balık hassas ve anlayışlı, fedakar yapısı ile bu ilişkide biraz huzuru bulabilir. Ancak aynı durum Koçlar için geçerli değildir. Onlar, beraberlik süresince genel olarak huzursuz bir yapıda olurlar. Koçların diğer burçlara göre daha enerjik oluşu, yeni deneyimlere karşı daha hevesli olmaları her zaman Balıkların dikkatini çekmiştir. Balık burcunun su, Koç burcunun ise ateş elementi taşımasından kaynaklanıyor. Kural olarak su ateşi söndürür. Fakat Koç burçlarının en kötü özelliği olan kendine dönük, aceleci, dikkatsiz ve cüretkâr olduğunu fark edeceksiniz vede kendini düşünme yapıları beraberlik içerisinde çok büyük sorunlara neden olur. Çünkü Koş burcu her zaman ilişkinin yöneticisi vasfına sahip olmak.

Balık burcu hassas ve narindir. Koç burcu balık burcunun bu özelliklerini çok beğenir. Koç ise içe dönük, aceleci, dikkatsiz ve cüretkârdır. Hayatı yüzeysel yaşama taraftarıdır. Balık ise hayatı derinden yaşamak ister. Bu anlamda birbirlerine zıt düşerler. Düşünmeden konuşan Koç erkeğinin sözleri Balık kadınını derinden etkileyip üzer. Koç erkeği sizin duygularınızın altında yatan nedenleri anlamak için çaba göstermez. Koç burcunun maymun iştahı ilişkinin bitmesine neden olabilir. Koç erkeği bu konuda kendisine dikkat etmesi gerekir.

Bunu da oku :  Balık Burcu Mart Ayı Yorumu

Bu nedenle aslında tüm yön verici taraf Balık burcu olur. Eğer Balık gerçekten Koç burcundan etkilenmiş ise, onun bu yönetici olma, ön plana geçme isteklerine karşı biraz daha hassas olabilir her zamanki gibi fedakarlık yapabilir. Fakat balıklar bu konuda biraz alttan alan bir yapıda olmazlar ise, aralarında ki ilişki zaman içerisinde ciddi çatlaklara sahip olabilir ki buda bir süre sonra ilişkinin tamamen bitmesine neden olacak olayların zeminini hazırlar. Koç, liderliklerin insanıdır. Zaman zaman oldukça hareketli bir hayatı olabilir. Balık ise daha sakin bir hayattan hoşlanır. Bu durumda da koç ve balık birlikteliği çok da kolay olmayacaktır. Başlangıçta birbirini anlamakta oldukça zorlanan bu ikili, bu beraberlikte kendilerini çok da huzurlu hissetmeyebilirler.

Koç burcu mantıksal yapısı ve analitik düşünceleri ile ilişkilerde oldukça kırılgan ve hassas olan balığı anlamakta zorlanmasına neden olabilir. Balık, duygularını çok derin yaşar. Merhametli ve düşünmeye oldukça açık olan balık burcu da koç burcu ile uyum sağlamakta bir hayli zorlanabilir. Yani bu ilişki ya olacak ya da başlamadan hazin sona ulaşacaktır. Koç sevginin kayıtsız şartsız nasıl verileceğini Balık eşinden ve Balık da kendisiyle ilgili kaygılarının ve utangaçlıklarının ne kadar anlamsız olduğunu Koçtan öğrenebilir. Balık burcuna karşı nazik, ilgili ve duyarlı yaklaşıldığı takdirde, ömür boyu gözü sevgilisinden başka kimseyi görmeyecektir. Balık fantazilerle bezeli, gelişkin hayal dünyasına Koçu sokmaya cesaret edebilirse, unutulmaz bir aşk macerası da yaşanır.

Balık, koç bu ikilinin cinsellikte çok hoş anlar yaşamaları kaçınılmazdır. Balığın duygusal ihtiyaçlarını tatmin olmuş gibi hissedebilme yeteneği sayesinde, Koç kendisi için ağır gelen zorunluluklar altına girmeden, cinsel ihtiyaçlarını tatmin edebilecektir. Adaptasyon yeteneği oldukça kuvvetli olan Balık, Koça ayak uydurmakta hiç zorluk çekmez.

Bunu da oku :  Boğa Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu

Balık Burcu burcu kadını ve Boğa Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 24 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment