7 Kasım Akrep burcunda Yeniay

yeniay

7 Kasım 2018 Akrep Burcunda Yeniay Burç Yorumları

7 Kasım’da Türkiye saatiyle 18:02’de Akrep Burcunun 15 derecesinde Yeni ay gerçekleşecek. Kasım ayı burç yorumlarımızda da bahsettiğimiz üzere bizi bu ay çok yoğun bir gündem bekliyor. Ay düğümleri ve Jüpiter burç değiştiriyor. Jüpiter Akrep burcundan çıkarken son vurgusunu yapıyor adeta. Bu anlamda dolu dolu, verimli bir Yeni ay geçirilebilir eğer doğru değerlendirilebilir.

Ayrıca Uranüs tekrardan Koç Burcuna geçiş yapacak Mart ayına kadar burada kalacak. 2010 ila 2018 yılları arasındaki gündeminize bir atıfta bulunacak adeta. Yine Venüs retrosu devam ediyorken akabinde bizi Merkür Retrosu karşılayacak. Burçların üzerilerinde nasıl bir etki bırakacağını anlatmadan önce dilerseniz Yeniay’ın ne olduğu ve Akrep Burcunda ne anlama geldiği hakkında kısaca bilgi verelim.

Güneş ve Ay, burçlar kuşağının aynı burcunda ve yaklaşık aynı derecesinde bulunuyorsa, her iki ışığı da yan yana görürüz ve buna Güneş-Ay kavuşumu yani YeniAy deriz.

Astrolojide “yeniay” başlangıçları, yeni oluşumları, yeni alışkanlıkları, yeni kültürleri ifade eder. Yeniay’ın 3 gün öncesi, 3 gün sonrası etki altında olacaktır.

Akrep Burcu Zodyak Kuşağının 8. Evini yönetir. 8. Evin konuları, yeniden doğuş, yenilenme ve enerjinin dönüşümü, ortak para konuları, prim, komisyon, telif, nafaka, ipotek, kredi, borç, yatırım sermayesi, fiziksel aşk, cinsellik, hayatınızın karanlık tarafı ve gizlediklerinizdir. Bu alanlarda hayatınızda keskin bir şekilde çıkarma yada karar alma gibi eylemlere zaman zaman zorlayabilecek bir ruh hali içine sokacaktır. Bunları yaparken de saplantılı ve kuşkulu bir düşünce yapısında olacaktır. Fakat bitmesi, gitmesi hayrınıza olacak şeyleri belki sizin istemediğiniz şekilde güzel günleriniz için feda edebilecek ve yepyeni bir rüzgarın sizi sarmasına izin vermiş olacaksınız.

Burçlar üzerindeki etkisine bakacak olursak…

Bunu da oku :  İkizler Burcunun Genel Özellikleri

Yükselen Koç Burcu:
Hayatınızda süre gelen karışıklığın size bazen kendinizi unutturduğu olmuştur. Yeniay bu anlamda size çok güzel bir başlangıç sağlamanıza yardımcı olabilir. Gerçekleşecek Yeniayın size mesajı “Hayatınızdaki fazla yüklerden kurtulun!” 7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay borç ödeme, borç para bulma, kredi yada diğer finansman araçlarının kullanımını sizin için kolaylaştıracaktır. Borcunuzu ödeyerek temizleyebilir ya da kendinize istediğiniz parasal kaynağı bulabilirsiniz.

Yükselen Boğa Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay ilişkileriniz için yeni bir baharı işareti ediyor. Gönlü boş olan Boğa burçlarının ufkunda yeni ilişkiler baş gösterecek. Yer değişikliği yapabilir, bulunduğunuz çevreyi değiştirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa mevcut ilişkinizde yaşanacak yenilik ve güncellemeler söz konusu olabilir. Ticari bir ortaklık teklifi alabilir, değerlendirmeye alabilirsiniz. Ayrıca yeni bir iş haberi alabilir, ani bir karar ile iş değişikliğine gidebilirsiniz. Bu konularda dost tavsiyelerine kulak asmanızı öneririz.

Yükselen İkizler Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay ile daha önce düşündüğünüz ve istediğiniz düzen için adım atacak ve rutinlerinizi yeniden revize edeceksiniz. Bu konuda da aile büyüklerinizden de destek alacağınız ve hayalleriniz için çok güzel adımlar atabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşama yeni başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Ruhsal olarakda bir iyileşme söz konusu. İş hayatınızda da ast ve üst ilişkileri açısından da yeni bir düzen ve prosedür düzenlenmesi mümkün olabilir. Ya da devamlı yaptığınız, süre gelen işler dışında yeni bir görev ile görevlendirilebilirsiniz, hazırlıklı olun!

Yükselen Yengeç Burcu:
7 Kasım’da Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay size neşe ve keyif veren insanları ve ortamları keşfetmenizi destekleyecektir. Bu anlamda yılın sonuna doğru güzel paylaşımlarınız söz konusu diyebiliriz. Yeni sosyal çevrelere girecek farklı arkadaşlıklar edineceksiniz. Sürpriz aşklar kapınızda diyebiliriz. Aşk için çarpacak olan yüreğiniz bu sefer daha güvende ve kalıcı bir ilişki için adım atacak. Ayrıca çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu dönem güzel açılarla çocuk sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. Yeni gönül ilişkiler gündeminize hızlı bir giriş yapacak fakat Kasım ayının ortasına kadar daha dikkatli davranmanızda fayda var.

Yükselen Aslan Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay ev alma, ev değiştirme, tadilat, eşya değiştirme konularında ilk adımı atmanızı destekleyecektir. İlk adımdan sonraki süreç kimine göre hızlı gelişecek kimine görede ağır hareket edecek. Aile büyüklerinde bir hasta varsa bu yeniayla beraber şifa bulmaları söz konusu. Yatırım ve birikim değerlendirmek için şanslı bir dönem.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu

Yükselen Başak Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay daha yetkin daha verimli biri olmanız adına yapacağınız çalışmaları, alacağınız eğitimleri destekler. Eğitim ve kendinizi geliştirme adına yeni adımlar atabilirsiniz. Ayrıca insanalara kendinizi deklare etmede daha avantajlı olur, yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Karlı işler için ilk adımlarınızı atıyor olabilirsiniz.

Yükselen Terazi Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay parasal konularda yeni adımlar atmanıza sebebiyet verecektir. Maddi güvenliğinizi arttıracak yeni iş fikileri yada yeni işe girmekte bu zamanlarda söz konusu. Ayrıca yeni bir yatırım kararı aldırabilecek bu dönem Venüs retrosunun son günlerinde dikkatli davranmanız açısından önemli. TopraK ve gayrimenkul den para gelebilir. Sizi büyüten ve zenginleştiren bir iş söz konusu olabilir. Eski ilişkileriniz karşınıza çıkabilir.

Yükselen Akrep Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay benliğiniz ve kişiliğiniz adına yeni kararlar almanızı ve yeni adımalar atmanızı destekleyecektir. Bu yeni bir yol yeni bir çaba anlamına gelir. Kendinizi sosyal çevrenize daha farklı sunmak, daha farklı hissetmek ve göstermek isteyebilirsiniz. İlişkilerdeki rolünüz hakkında bir değişiklik söz konusu. Yeni çevrelere girmeniz an meselesi. Aşk kapınızı bu ortamlarda çalabilir.

Bunu da oku :  2019 Yılı Genel Burç Yorumları

Yükselen Yay Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay 12. evinizde gerçekleşecek. Tatile çıkmak gündeminizde yoksa dahi böyle bir fırsat yakalayabilirsiniz. Çevrenizden uzaklaşıp inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Vesveselerden kurtulmak üzeresiniz. Jüpiterin Yay’a geçmesi an meselesi. Şimdiden bu şanslı etkiyi hissediyor olmalısınız. Aileniz ve çok yakın çevrenizden ilgilerini eksik etmediklerini göreceksiniz.

Yükselen Oğlak Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay ile çevrenizi geniştlemek daha mümkün olacak bu ay. Büyük bir proje yada iş alıyor, ilk adımı atıyor olabilirsiniz. Eğer düzenli gelire sahip bir çalışansanız özellikle 16 Kasım’dan sonra prim alma şansınız yükselecektir. Sosyal çevrelerini değiştirmeniz söz konusu, yeni insanlar sizlerin hayatlarını anlamlandıracaklar.

Yükselen Kova Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay yeni bir iş ya da sorumluluk getirebilir. Bu arada iş arıyorsanız, iş bulmak için üzerinizde daha fazla baskı hissedebilirsiniz.Bir süre sonra bu durumu takıntı haline getirip hem kendinize hem de çevrenizde sıkıntı oluşturmanız söz konusu. Biraz daha sabrederseniz bu anlamda feraha erebilirsiniz. Hayatınızdaki bu yenikleri yaparken gücü içinizden alıyorsunuz. Kişiliğinizin sert ve kırıcı yanlarını törpüleyerek daha verimli bir insan olmanıza vesile olacak bu yeniay size güzellikler getirsin.

Yükselen Balık Burcu:
7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay ile eğitim hayatınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Yüksek lisans, doktora gibi programlara başvurmak isteyebilir, güzel neticeler alabilirsiniz. Ayrıca hayat amacınızı değiştirmek isteyebilir yeni bir yol keşfedebilirsiniz. Ummadığınız bir ek gelir elde etme şansını yakalayabilir Yeniay’ın güzel etkileri altında Jüpiter Yay transitine merhaba diyebilirsiniz.

5/5 - (4 votes)
(Visited 4 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment