Akrep Burcu Kasım Ayı Yorumu

akrep-kasim

Akrep Burcu Kasım Ayı Yorumu
Sevgili Akrep Burcu ve bilhassa yükselen Akrep Burçları,

Kasım ayı gökyüzü hareketli gündemini sürdürmeye devam ediyor. Bir buçuk yılda bir retro yapan Venüs 5 Ekim’de Akrep burcunda geri hareketine başlamıştı. Kasım ayında Venüs burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Aynı zamanda Jüpiter 12 yıllık döngüsünü tamamlayarak burç değiştirip Akrep burcundan evi olan Yay burcuna geçiyor. Jüpiter Yay transitinin şanslı etkilerini buradan okuyabilirsiniz. Bu kavuşumu burç dönemlerinizde daha detaylı olarak sizinle paylaşıyor olacağız. 16 Kasımda Venüs Retrosu tamamlanırken, 17 Kasımda Merkür retro yapmaya başlayacak. 7 Aralığa kadar Yay burcunda gerilemeye devam edecek.

Gelelim Akrep Burcunun Kasım ayında haritalarındaki yansımalarına;

Venüs 12. evinizde retroya devam ediyor olacak. Çok özelinizde, ön planda olmayan gündemlerinizi ilgilendirdiğinden bu anlamda retrodan çok etkilenmiyor olacaksınız Kasım ayı içinde. Fakat eğer yalnız kalmak, inzivaya çekilmek yada küçük tatiller yapmak istiyorsanız bu pek mümkün olmayabilir. Günlük rutin işlerinizde fazlaca oyalanıyor olacaksınız. Ya da tatile gittiğinizde iş arkadaşlarınız tarafından çok da rahat bırakılmayacak gibisiniz.

Bunu da oku :  Yay Burcu 2019 Yorumu

7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay benliğiniz ve kişiliğiniz adına yeni kararlar almanızı ve yeni adımalar atmanızı destekleyecektir. Bu yrni bir yol yeni bir çaba anlamına gelir. Kendinizi sosyal çevrenize daha farklı sunmak, daha farklı hissetmek ve göstermek isteyebilirsiniz.

17 Kasım’da 4 ayda bir gerçekleşen ve yaklaşık 3 hafta süren Merkür Retrosu başlacak. Alışveriş ve ödemelerde küçük aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Yanlış yada hatalı ürün alabilirsiniz. Fazla ya da az para ödeyebilirsiniz. Ya da ödemeler açısından iletişim hataları yaşayabilirsiniz. Merkür retrosunun etkileri yıkıcı güçte olmayacağından hayatınızı sıkıntıya sokacak bir etki barındırmayacaktır.

23 Kasım’da dolunay İkizler burcunda 8. evinizde gerçekleşecek. Hayatınızda bir dönem kapatıp yeni bir dönem açmanızı destekler. Daha büyük düşünüp yol almayı, geçmişi sorgulamamayı öğretir size. Ayrıca kredi yada borcunuz varsa onları ödeyip kapama şansınızda yüksek olacak.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 20 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment