Balık Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği

balik-burcu_boga-burcu

Balık Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği
Eğer bir Boğa burcuna aşık oldunuz ise çok şanslısınız. Bildiğiniz gibi Boğa burcunun en temel özellikleri arasında ayaklarını yere sağlam basması, ilişkilerinde uzun vadeli düşünüyor olması ve güven kavramına büyük önem veriyor olması gelmektedir. Bu temel özellikler, bir Balık burcunun aradığı en temel özelliklerdir ve hepsi Boğada bir araya gelmiştir. Malum Balık burcunun hassas olması, karşısında ki insanın görevlerini çok daha arttırmaktadır Boğa, bu görevleri en iyi şekilde yapabilen nadir karşı burçlardan biridir. Tabii en önemlisi Boğa burcunun güzellikleri görmesi ve bu güzelliklere uyum sağlamasıdır. Böylelikle hassas balık burcu için romantizm açısından istediği her şeyi Boğada bulması mümkün olmaktadır.

Balık ve Boğa arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Çünkü bu iki karakter birbirinden çok farklıdır. Boğa mantıklı, sevecen, sağduyulu ve anlayışlıdır. Balık ise romantik, duygusal ve hayalperesttir. Balık burcunun bu denli derin duygusallığını Boğa anlamakta zorluk çeker. Boğa’nın hayata bakış açısı oldukça gerçekçidir. Dolayısıyla Balık’ın bazı konulardaki vurdumduymaz tavırları Boğa’yı çileden çıkarır. Boğa burcunun maddeye fazla önem vermesini de Balık kadını anlayamaz. Bu iki burç birbiriyle yatakta da mükemmel bir birliktelik yakalayamazlar.

Bunu da oku :  Balık Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği Uyumu

Bazıları şimdiden peki hiç kavga etmezler mi? Diye sorabilir. Buna büyük bir çoğunlukla hayır, etmezler diyebiliriz. Nitekim Boğa burcu da, Balık burcu da kavgadan, bağrışmalardan ya da benzeri durumlardan uzak durmayı seven yapılara sahiptirler. Onun sizi sahiplenmesi hoşunuza bile gidecektir. Elde etmek ve elinde tutmak Boğanın özelliğidir. Daha dingin ve aşk dolu bir yaşam onların için idealdir. Bu nedenle de ideallerini yaşamak adına kavgadan uzak durmaya özen gösterirler. Balık ve boğa birlikteliği, her iki taraf için de olumlu bir birlikteliktir. Boğa ve balık ikilisinin hayata bakış açıları ve hayattan beklentileri benzerdir.

Bu durumda da boğa burcu birçok burçta bulamadığı sakinliği, kararlılığı balık burcunda bulabilir. Balık sadık ve güvenilirdir. Onun bu sadakati, daha ilişkinin başında boğanın dikkatini çekecektir. Balık burcu, boğa burcu için burçlar dünyasında en iyi seçimlerden biri olacaktır. Boğa, karşısında da tıpkı kendi gibi ayakları yere sağlam basan birini arar. Balığın bu denli duygusal ama bir o kadar da kendine güvenen yapısı, boğanın ilk anda ondan etkilenmesini sağlayacaktır. Balık ve boğa birlikteliğinde, hoş bir uyum vardır. Onların bu uyumu, etraflarındaki insanların da hemen dikkatini çeker. Hassas ve yumuşak yapılı bir karaktere sahip olan balık burcu, aradığı aşk ve güveni boğa burcunda bulacaktır. Diğer ilişkilerinde yorulan taraf hem balık oluyordu, bu kez boğa ile romantik ve tutkulu bir aşka yelken açmak, ona da iyi gelecektir.

Bunu da oku :  Balık Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Balık duygusallığının uzantısı olarak kuvvetli bir cinselliğe sahiptir. Dolayısıyla Boğa eşinin ihtiyaçlarına ve hızına ayak uydurmakta hiç zorlanmaz. Sahip olduğu her şeyi rahatlıkla paylaşabildiği gibi, bedensel paylaşımlardan da büyük bir zevk alacaktır.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment