Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu

yengec-kasim

Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu
Sevgili Yengeç Burcu ve bilhassa yükselen Yengeç Burçları,

Kasım ayı gökyüzü hareketli gündemini sürdürmeye devam ediyor. Bir buçuk yılda bir retro yapan Venüs 5 Ekim’de Akrep burcunda geri hareketine başlamıştı. Kasım ayında Venüs burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Aynı zamanda Jüpiter 12 yıllık döngüsünü tamamlayarak burç değiştirip Akrep burcundan evi olan Yay burcuna geçiyor. Jüpiter Yay transitinin şanslı etkilerini buradan okuyabilirsiniz. Bu kavuşumu burç dönemlerinizde daha detaylı olarak sizinle paylaşıyor olacağız. 16 Kasımda Venüs Retrosu tamamlanırken, 17 Kasımda Merkür retro yapmaya başlayacak. 7 Aralığa kadar Yay burcunda gerilemeye devam edecek.

Gelelim Yengeç Burcunun Kasım ayında haritalarındaki yansımalarına;

Venüs 4. evinizde retroya devam ediyor olacak. Ev ve aile içinde huzurunuz biraz kaçabilir bunu iş hayatınızın yoğun temposuyla kapatabilirsiniz. Bu dönemde yeni ev alma, ev satma, tadilat gibi işlerden beklediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Size tavsiyemiz 16 Kasım’dan sonra bu işlemleri yapıyor olmanız. Eğer yapmak zorundaysanız bir bilirkişiden danışmanlık desteği almanız hata yapma riskinizi azaltacaktır.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu

7 Kasım’da Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay size neşe ve keyif veren insanları ve ortamları keşfetmenizi destekleyecektir. Bu anlamda yılın sonuna doğru güzel paylaşımlarınız söz konusu diyebiliriz. Ayrıca çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu dönem güzel açılarla çocuk sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. Yeni gönül ilişkiler gündeminize hızlı bir giriş yapacak fakat Kasım ayının ortasına kadar daha dikkatli davranmanızda fayda var.

17 Kasım’da 4 ayda bir gerçekleşen ve yaklaşık 3 hafta süren Merkür Retrosu başlacak. Düzenli, günlük yaptığınız tüm işlerde aksaklıklar çıkması söz konusu olacak. Evde ya da iş ortamında iş arkadaşlarınızla birbirinizi yanlış anlayabilir, teknolojik aletlerde sorun yaşamanıza sebebiyet verebilir. Ayrıca sağlığınız için yaptırdığınız rutinlerde ufak tefek terslikler yaşayabilirsiniz. Merkür retrosunun etkileri yıkıcı güçte olmayacağından hayatınızı sıkıntıya sokacak bir etki barındırmayacaktır.

23 Kasım’da dolunay İkizler burcunda 12. evinizde göz önünde olmayan gizli işlerinizde bir sonlandırmaya gideceğinizi düşünebiliriz. Arka planda yaptığınız tüm hazırlık ve çalışmalar şanslı bir bitiş ile yeni hedeflere yol almanız mümkün olacak. Güzel bir tatil ile işlerinize ara verip dinlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği Uyumu

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 21 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment