Kova Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu

kova-burcu_yay-burcu

Kova Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu
Özgürlük, yenilik, insancıllık ve sosyalizasyon bu ilişkinin ana temalarıdır. Kova ve Yay çifti özgür, birbirini mental olarak besleyen ve geliştiren, deneyimci ve birbirleri için tatmin edici bir ikili oluşturur. Yay burcu, her şeyden önce Kova burcu için mükemmel bir arkadaş konumundadır. Yay ve Kova birlikteliğinde sıradan pembe bir aşk yaşanmayabilir ama heyecanların farklı boyutları, değişim ve gelişim kaçınılmazdır. Bu nedenle, aralarındaki mükemmel arkadaşlığın zaman içerisinde aşka dönüşme olasılığı da oldukça fazladır.

Yay burcu her konuda bilgisi olan, donanımlı, kültürel yönden diğer insanlardan üstün olan bir burçtur. Bu özelliğinin verdiği tutum ile çevrede anlaşılamayan bir karakter olarak görülür. Bu durum Kova burcunun dikkatini çeker. Kova burcu kadını Yay erkeğinden öğrenilecek çok şey olduğunu düşünür ve onu tanımak ister. Bu iki tip birbirlerinden kişilik özellikleri nedeniyle çok etkilenir ve çok iyi dost olurlar. Bu dostluk kısa sürede bir aşka dönüşebilir. Seksüel açıdan birbirlerine uyum gösterirler. Uzun vadede eğlenceli ve mükemmel bir ilişkileri olacaktır.

Bunu da oku :  İkizler Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

Temelde ise, arkadaşlık üzerine kurulmuş bir aşk olması aralarında ki uyumu çok daha üst düzeye çıkarır. Çünkü ikisi de beraber eğlenmekten, Yay burcu tarafından ortaya atılan orjinal düşüncelerin peşinde koşmaktan, hayatı her açıdan yaşamaktan zevk alır bir hale gelir. Buda duygusal açıdan birbirlerine daha yakın olmalarına yardımcı olur. Ayrıca tüm bunların yanı sıra, iki burcun birbirini tamamlayan birer özelliği vardır.Bu beraberlikte Yay Kovayı harekete geçirecek, ateşi ile havayı ısıtacak, Kova ise Yaya orijinal düşünceler ve kendisini daha iyi ifade edebileceği, çok daha geniş bir bakış açısı getirecektir.

Yay kendilerine güvenirler ve değişik görüşlere açıklık gösterirler. Yayların iyimserliği ile Kovanın geleceğe ait düşünceleri birleştiğinde, son derece heyecan verici sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bu ikili pek çok konuda, ama özellikle sosyal ve kültürel alanda verimli çalışmalar yapabilirler.Bu özelliklerden biri, Yay burcunun sahip olduğu değişik görüşlere açık olan iyimser tarafıdır. Diğeri ise, Kova burcunun sahip olduğu geleceğe ait mükemmel, istekli düşüncelerdir. Bu iki özellik bir araya geldiği vakit; iki taraf da geleceğe karşı uyum içerisinde bakarlar. Haliyle de ilişkilerinin süreleri de daha uzun ve mutluluk verici bir hale gelir. Ayrıca Yay, iş hayatında da Kova’ya güvenen bir yapıda olacağı için aşktan daha öte bir ilişkinin iki taraf arasında oluşması dahi muhtemeldir.

Kova ve Yay ilişkisinde cinsellikte de problemler yaşanmaz. Hava ve Ateşin doğal şekilde birbirini besledikleri açıktır. Çok yoğun olmasa da yine de tatminkar, keyifli ve enteresan bir seks ilişkisidir.

Bunu da oku :  Yay Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Kova Burcu burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 9 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment