Aslan Burcu Kadını – Terazi Burcu Erkeği Uyumu

aslan-burcu_terazi-burcu

Aslan Burcu Kadını – Terazi Burcu Erkeği Uyumu
Çok canlı, tatlı ve ateşli bir birliktelikleri olacak ve yapılacak işler, ilginç sohbetler, kalabalık arkadaş gurupları ile dopdolu bir beraberlik yaşayacaksınız. Her ilişkide olduğu gibi bu ilişkide de küçük çabalar gerekli olacaktır. Terazi insanları analitik düşünen güçlü kişilerdir. Onların bu yönü aslanın kafasını çelmeye yetebilir. Hava elementi Terazi, ateş elementi Aslanın alevini parlatacaktır. Bu ikiliyi zorlu günler bekleyebilir ancak sabırlı olmakta ve karşı tarafı anlamaya çalışmakta fayda var. Aslan burcu çok gururludur, geri adım atmak onun ruhuna terstir. Dolayısı ile ilişkide bir sorun olduğunda bunu çözmek terazi burcuna düşüyor. Dengeli ve gerçekçi yapısı ile aslanın yanında durmayı başarabilirse terazi, aslanla birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilir.

Terazi erkeği neşelidir ve Aslan kadınına çok iyi gelir. Aslan kadını da neşeli, girişken ve romantik tavırlarıyla Terazi erkeğini kolayca etkisi altına alır. Bu iki burcun insanı aşk hayatında çok iyi anlaşacakları gibi iki iyi de arkadaş olacaktır. Tek sorun Aslan burcunun gururunun ön plana çıkması olabilir. Bu durumda da Terazi’nin dengeleyici bir tutum içine girmesi gerekir.

Bunu da oku :  Yay Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

Bizim tavsiyemiz, bu ilişkide aslandan çok terazinin aslana ayak uydurması. Çünkü aslan, dışa dönük de olsa duygusallığa önem verir. Her iki tarafın da yaşamında aşkın çok büyük bir önem sahip olması, bir araya gelmelerini kaçınılmaz kılar. Aslan burcu ve terazi burcu birlikteliği, çok dikkat çekici ve ömür boyu sürdürülebilir bir ilişkidir. Sıra dışı olacağını garanti edeceğimiz bu ilişkide, kimin daha baskın olacağı hiç belli olmaz. Çünkü her ikisi de dikkat çeken ve kendine güvenen kişilerdir. Bu durumda, ipler her ikisinin de elinde olabilir. Ama ikisinin birden elinde olmayacaktır. Çünkü bu ikili sürekli bir yarış içinde olabilir.

Terazi burcu oldukça sadık ve güvenilirdir. Yani aslan burcunun yıllardır başkalarında arayıp da bulamadığı sadakati terazi ona verecektir. Rahat ve kaliteli bir yaşama sahip olmak için sürekli çalışan ve bu uğurda hiç yorulmayan aslan burcu, gerçek mutluluğu terazi burcunda bulacaktır. Aslan burcu merttir ve güvenilirdir. Sevgilisinin de en iyi sırdaşı olacaktır. Terazi burcu onun en çok bu tavrından etkilenecektir. Bu ikilinin seviyeli bir birliktelik yaşayacaklarından emin olabilirsiniz.

Aslan ve Terazi burcu cinsel yaşamlarında, hayatın diğer alanlarında olduğu gibi mükemmele yakın bir uyum içindedirler. Aslanın sıcaklığı, Terazinin zerafeti ile birleşince, sekste de müthiş bir ikilinin ortaya çıkması kaçınılmazdır. Terazi burcu aslan burcunu asla terk etmeyecek bir burç olduğu için, aslan burcu ona güvenmekte sorun yaşamayacaktır. Asla ısrarcı bir karakter olmayan terazi burcu, bu yönüyle aslan burcunun çok hoşuna gidecek. Lüks yaşantısı ile terazi burcunun dengeli tavırları bir araya geldiğinde, bu ikili birbirlerine ayak uydurmaya çalışmalıdır. Bu ikili, uzun bir birliktelik yaşar ve nitekim de sonunda evlenebilirler.

Bunu da oku :  Balık Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu kadını ve Terazi burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

5/5 - (1 vote)
(Visited 19 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment