Oğlak Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

oglak-burcu_oglak-burcu

Oğlak Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
Aynı bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Onların bir araya gelmesi ilişkilerinin kusursuz olacağı anlamına gelmez. Aksine, oğlak burcuna mensup bu ikilinin de inatçı yönü ağır bastığından, oğlak ve oğlak ilişkisi her zaman kusursuz yürümeyebilir. Ancak her ikisi de çalışkan kişilerdir. Birlikte çok iyi iş ortaklığı yapabilirler. Aşk ilişkisinde ise ikisinin de bazı fedakarlıklar yapması gerekebilir. Oğlak, burçlar dünyasında en sadık burçlarıdır. Dolayısı ile onun sadakatinin sorgulandığı durumlarda, bu onun çok fazla hoşuna gitmeyecektir.

Sonuç olarak her ikisi de aynı burca mensup kişiler oldukları için, birbirlerini anlamaları çok da zor olmayacaktır. Oğlak ve oğlak aşk ilişkisi başlangıç dönemini atlattıktan sonra, ikili uzun soluklu bir ilişkiye adım atabilir. Hatta oğlak burcu ve oğlak burcu ilişkisi evlilik ile sonlanabilecek bir ilişki olabilir. Oğlak burcu mensupları sakin ve kontrollü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle aşkını ve karşısındakine olan ilgisini göstermesi pek de kolay olmayacaktır. Hele de karşısındaki de bir oğlak sa, bu ilişkinin başlaması biraz uzun sürebilir, zira her iki taraf da adım atmak için bir süre bekleyecektir. Oğlak burcunun diğer bir oğlak burcu ile ilişki yaşaması aslında çok iyi olacaktır çünkü oğlaklar, çevrelerindeki tüm kişilerden daha romantiklerdir.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

Bu durumda da oğlak kadını ile oğlak erkeği birlikte çok iyi anlaşacaktır. Ancak her ikisi de oldukça inatçı oldukları için, zaman zaman en ufak kavgalar bile büyüyüp bir sorunmuş gibi görünebilir. Oğlak burcu hatasını kabul etmekte zorlanır. Bu nedenle bir kavgada iki taraftan birinin mutlaka alttan alması gerekir. Yoksa birbirlerinin aşkından ölseler bile hatalarını kabul etmeyebilirler. Bu noktada iki tarafın da fedakarlık yapması gerekiyor. Gelecek vaat eden bu ilişkide İkinizde fazla ciddisiniz, aşka, eğlenceye ve diğer şeylere zaman ayırmalısınız.

Bedenselliği ifade eden Toprak elementinden olan Oğlak ikilisi, cinsel yaşamda da oldukça tatminkar bir ilişki yaratırlar. Oğlağın en büyük kusuru olan işe odaklanma, diğer Oğlağın hayatında hiç olamadığı kadar esnek olması ve eşine tolerans göstermesine nedendir.

Oğlak Burcu burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 9 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment