Boğa Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu

boga-burcu_basak-burcu

Boğa Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu
Boğa ve Başak ilişkisi sizin için hayal gibi bir beraberlik olacaktır. Boğa ve Başak burcu toprak elementi olup, toprak burcu olması size bir etken sağlayacaktır. Bu iki burç sokağa çıkmayan, para harcamayan, evim evim güzel evim modundan bir ilişki açığa çıkar. Başak kadınının güvenini bir kez kaybederseniz bir daha kolay kolay geri kazanamazsınız. Boğa erkekleri doğaları gereği sadık aşıklar olduğu için, başak kadınlarını dürüstlükleri ile cezbederler.

Boğa ve Başak arasında uyumlu, saygı ve sevgiye dayanan bir ilişki olabilir. Boğa kadınının sevecen, zarif ve uyumlu yapısı Başak erkeği için oldukça etkileyici olacaktır. Başak burcunun bazı tavırları ve aklından geçenleri direkt söylemesi zaman zaman Boğa kadınının kırılmasına neden olabilir. Ama bu onun kötü niyetinden değil içten olmasından kaynaklanır. Boğa ile Başak burcundaki insanların birbirine duydukları sevgi cinsel hayatlarında da uyumlu olmalarını sağlar.

Başak burcuna sorumluluk yükledikçe endişelenirler, başak burcunun en büyük özelliği endişedir. Boğa burcu olgun bir yapıya sahip olduğu için bunun üstesinden rahatça gelebilir. Boğa burcu gönüllü olarak başak burcuna bırakır, Başak yeri geldiginde çirkefleşerek çiftin menfaatlerini korur. Başağın başa çıkamayacağı ciddi bir engelin ortaya çıkması durumunda boğa ipleri eline alır, gözünü karartıp önüne çıkan engeli ezer geçer. Bu yüzden bu çifti karşınıza almanız tavsiye edilmez. konu eften püften de olsa, hayat memat meselesi de olsa, galip gelirler.Onun huyları çoktur böyle birbirinizi daha iyi tanımak için büyük bir etkendir aslında bunları yapmak.

İkinizde artık tek başınıza geçinebilir ev kurabilirsiniz, önemli konularda fikir alışverişi yapabilirsiniz. Başak huzur doludur sadakatlidir ve güvenilirdir. Siz başağa güvenirseniz o da size güvenir ve karşılıklı güven duygusu altında bir ilişki sürebilirsiniz. Başak burcu zeki’dir ve sizi etkileyebilir, başaktan bir öğretmen gibi yararlanabilirsiniz onları iletişim aracı olarak görebilirsiniz. Başak yatak odasında çok iyidir bütün fantezilerinizi sizinle yapabilir ve sizi doyum noktasına taşıyabilir. Başağın yanında huzurlusunuzdur ondan ayrılmak istemezsiniz.
Boğa burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %90 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

4/5 - (2 votes)
(Visited 54 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment