Boğa Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu
Boğa kadını ve Aslan erkeği aslında birbirine benzeyen iki karakterdir. Bu iki burcunda egoları üst seviyede olup, Güzel olan herşeyden zevk almasını bilen burçlardır. Vefalı ve hayvan sever bu iki burç, sokakta bir hayvan görse hemen sahiplenmek isterler. Bu iki burç ilişkilerde asla ve asla üçüncü bir şahsa yer yoktur. Çok farklı şeyler düşünebilirsiniz birbirnize sık sık sevgi gösterebilir buna git gide alışabilirsiniz. Güvenlik duygusu arasınız birbiriniz’de ve bunu sevginiz ile örtersiniz.

Boğa ile Aslan burcunun arasında eğer gerçek sevgi yakalanabilirse mükemmel bir uyum söz konusu olabilir. İki burcun da hayattan beklentileri aynıdır. Şık bir restoranda yemek yemek, ilginç partilere, kültürel aktivitelere katılmak, güzel bir eve sahip olmak gibi hayatin ince, güzel, seçkin şeylerinden zevk alırlar. Aslan burcu huzuru ve huzurlu ortamlarda bulunmayı sever, Boğa burcu kadını bu anlamda Aslan erkeğini büyüleyebilir. Her iki taraf da seksüel yönden oldukça arzuludur, fakat zaman zaman Aslan burcunun bencilliği ön plana çıkabilir.

Bunu da oku :  Başak Burcu 2019 Yorumu

Aslan burcu abartmaktan ve şımartılmaktan hoşlanır, boğa burcu sevgi ve saygıdan hoşlanır. Eğer bu ilişkiye başlamak istiyorsanız birinci çocuğunuz oldu demektir. Bu çocuğa sevgi gösterileri, ilgi manyağı yapmanız gerekir. Aslan burcuna ilgi sevgi veya onu şımartmazsanız ondan nefret ettiğinizi veya sevmediğinizi bile düşünebilir, ona sevgi gösterin ve asla onu tertk etmeyin. Sizi yanlış anlamamasına özen gösterin. Aslan size bir süpriz parti yapabilir sanat ile uğraştığını kanıtlamak isteyebilir lakin aslan aslında pohpohlanmak ister ve sizden ilgi bekler. Aslanlar reklamcı oyuncu televizyon programcısı olabilir hepsi aslında bir meslek sahibidir ama en çok emekli olup rahat etmeyi ister.

Boğa kadını sabırlı bir karakterdir. Boğa hayatta her şeyin üstünden sabırla gelebiir. Boğa ve aslan burcunda sabır ve ilk adım önemlidir. Aslan burcuna nazaran biraz siz adım atmanız gerebilir. Ama siz karşınıza çıkan en ufak engelde yardım isterseniz bu yolda mağlup olmayı kabullenmiş olursunuz. Özelliklerinizi kullanın ve ilişkinize gölge düşürmeyin ve ilişkinizi sürdürün. Boğa çok sabırlıdır ne yaparsanız yapın onun sabrını asla kıramazsınız. Siz en iyisini yapın ki boğa’da size karşı en iyisini yapsın. Aslında birbirinize çok benzersiniz ve maddeye önem vermezsiniz. Etrafınızda şahşalı eşyalar istersiniz ve zevkinizi tatmin etmek isterseniz çoğu zaman. Aslan kanıtlı olmak ve geçici olmamak ister ve sizden’de bunu bekler aslında.
Boğa burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 2 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment