Koç Burcu 2019 Yorumu

koc

KOÇ BURCU 2019 ASTROLOJİ YORUMU

Sevgili Koç Burçları ve bilhassa yükselen Koç Burçları;

2018 yılını hayatlarımızı değiştiren bir sürü gündemle geride bırakmak üzereyiz. Bu yıla damgasını vuran en büyük gökyüzü olaylarından biride URANÜS Gezegeninin 7 yılda bir gerçekleştirdiği burç geçişiydi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Mayıs ayında Uranüs Koç burcundaki seyrini tamamlayıp Boğa Burcuna şaşaalı bir geçiş yapmıştı. Ancak Koç Burcuna Kasım ayında geri döndü. 2019 Mart Ayında 77 yıl Koç Burcuna dönmemek üzere tekrar Boğa burcundaki seyrini devam ettirecek.

Boğa burcunda başlayan Uranüs döngüsü Mayıs ayından beri ülkemizde de para hareketliliğinin ve Uranüsün çılgın yapısının ne kadar sarsıcı olabileceğini bize gösterdi. 2. Evde konuşlanan bu transit para ve finansal anlamda yüksek kazanımların ve kayıpların adeta habercisiydi.

Ülkemiz için baktığımızda 2019’un ana teması “Kazancına göre harca, kaynağın yetsin!” olacak. Jüpiter Türkiye’nin para evinde Yay burcu ile şanslı bir kavuşum yapacağından ya kaynak artışı söz konusu olacak yada olan bereketlenecek olarak gözükmekte. Bu durumun mantıklı açıklaması gelirlerdeki artışın yanında giderlerde yapılacak daralma ile olacaktır.

Bunu da oku :  Balık Burcu Mart Ayı Yorumu

Not: Gündem yorumlarımızı okurken özellikle yükselen burçlarınızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Yükselen Koç Burcunu 2019 yılında Neler Bekliyor?

Sevgili Yükselen Koç’lar,
Geçen 7 yılı cesurca sizi tutsak eden engelleri aşarak geçirdiniz. Bu sene hayat anlamınızı keşfedeceksiniz. Geçen yılların mükafatını alabileceğiniz değerli bir yıl sizleri bekliyor. Ayrıca bol bol seyahat ederek, keşfederek, öğrenerek tam da sizin mizacınıza uygun dolu dolu bir yılı kucaklamaya hazır olun…

Spesifik olarak bu yıl ev, aile ve iş konuları gündeminizden düşmeyecek. Özellikle ani ev değişikliği ve iş değişikliği sizi hayatınızın amaçlarını değiştirir seviyede olabilir. Satürn’ün haritanızdaki konumundan kaynaklı özellikle iş yaşamınız ve iş değişikliğinde zorlu bazı süreçlerle de karşılaşmanız söz konusu. Daha az duygusal davranarak bu süreci rahatlıkla atlatabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
Mart 2019’dan sonra özellikle para harcama alışkanlıklarınızın değişmesi bu senenin misyonlarından olan Kişiliğinizi Bulma vazifesini adeta destekler nitelikte olacak. Bütçeleme ve harcama mantığınızı yeniden oluşturacak, geçmişteki alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.

Jüpiter’in güzel açılarıyla eğitim hayatınız varsa sınavlarınız bereketli bir döneme girecek. Çokca okuyup feyz alacağınız üstadlar edinirken bir yandan da nasihat ve tavsiye almanızın yerinde olacağı büyüklerinizden fazlaca destek görme imkanını elde edebilirsiniz. Jüpiter sizi aşk hayatınıza da güzel bir davet çıkarır nitelikte. Gönlünüz bu sene taze bir maceraya yelken açmak üzere olabilir. Gerek seyahatte ve ya bağlantılı işlerde yada öğrenmeye açık olunan mekanlarda kendi kişiliğinizi ortaya koyarak güzel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

Bunu da oku :  Kova Burcu Mart Ayı Yorumu

Aylık yorumlarımızda tekrar görüşmek üzere, 2019 yılını içinizden geldiği gibi keyifli ve huzurlu geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 13 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment