Aslan Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

aslan-burcu_koc-burcu

Aslan Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu
Aslan ve koç her ikisi de ateş grubu burçlar olması nedeniyle, aşk, romantizm, hayat dolu, canlı bir ilişkiniz olacaktır. İkinizde enerji dolu, cesaretli, hevesli ateş burçları olarak birbirinizi çok iyi anlarsınız.Genelde uyumlu bir ikili olarak gösterilen aslan ve koç burcu ikilisinin birlikte çok iyi vakit geçirecekleri kesin. Her iki burcun insanı da yeniliğe açıktır ve bu nedenle birbirlerine uyum göstermekte zorlanmazlar. Ufak tefek sorunlar olsa da, aşk hayatlarında mutlu olabilirler. Ortaya çıkan sorunları birlikte çözmeyi çabalarlarsa uzun süreli birlikte kalmayı ve başarılı bir ilişki yürütmeyi sağlarlar. Aslan sevgilinizin de dünyaya bakış açısı sizin gibidir. Her ikisi de anlayışlı ve gururlu burçlardır. Birbirlerine olan saygılarını yitirmedikleri sürece, mutlu beraberlikleri sürecektir. Hem aslan hem de koç ateş grubuna mensup burçlar oldukları için aralarındaki kıvılcımı 100 metre öteden fark etmek mümkün olacaktır.

Son derece dinamik, büyük enerjiler ortaya çıkarabilecek bir birliktelik… Aslan hareketli, neşeli ve girişken bir kadındır. Koç erkeği de dinamik ve kendine güvenen bir yapıdadır. Koç erkeği zaman zaman ilişkilerinde sadakat problemi yaşar. Eğer bu durumun önüne geçebilirseniz ilişkiniz arzulu ve tutkulu olacaktır. Aslan’ın hükmetmeyi seven yapısı da bu ilişkide zorlayıcı bir eken olabilir.

Bunu da oku :  Yay Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Bu ilişki, heyecanlı, hareketli, tutkulu, gürültülü, göz alıcı, eğlenceli ve canlı olacaktır. İkinizde çabuk öfkelendiğiniz için sık sık kavga edebilirsiniz. Belki de barışmak çok zevkli olduğu içindir, kavga etmeyi de diğer şeyler kadar çok seversiniz. Koç için oyunun nasıl oynandığı değil, sadece kazanmak önemlidir. Kazanmak için her yolu denerken rakiplerine hiç acımaz. Sizin ise kazanmak için neden fazla çaba göstermediğinizi içten içe merak eder. Bu ilişkinizde dikkat etmeniz gereken bir noktadır. Yatakta ki Koç hem vahşi hem de tatlı yumuşaktır. İkinizde farklı sebeplerden birbirinizin tek aşkı olmak istersiniz. Koç için her şeyde birinci olmak önemlidir, ikinci olmaya tahammülü yoktur. Sizin ise birinci olmak gururunuzu okşar, tacınızı kimseye vermek istemezsiniz. sakın eski sevgililerinizden Koça bahsetmeyin. Sizin başkaları tarafından (bir zamanlarda olsa) kazanılmış olmanızı hazmedemez. Siz eski aşklarınızdan bahsederek övünmek isteyebilirsiniz ama bu ateşle oynamak olacaktır. Saçma olsa bile sizi kullanılmış gibi görebilir.

Aşkınızın saf, daha önce hissetmediğiniz gibi olmasını ister. Aslan ise lüks zevkleri ile koçu tavlamak için elinden geleni yapacaktır. Hem aslan hem de koç, hayatı dolu dolu yaşamayı severler, bu da onların ilişkilerinin anahtarıdır. Birlikte yeni yerler keşfetmek, akşamları bir restoranda romantik bir yemek yemek, her ikisine de iyi gelecektir. Koç insanı, sizin yaratıcılığınızı, cömertliğinizi, insan ilişkilerinizi, ev davetlerinde iyi bir ev sahibi, partilerde ise aranan kişi olmanızı çok beğenir. Koç oldukça uyanıktır ve daha çocukken anne-babasını parmağında oynatmaya başlar. Hayatının devamında da sevgilisine istediğini yaptırmak onun için zor olmayacaktır.

Bunu da oku :  Balık Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 40 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment