Başak Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği Uyumu

basak-burcu_akrep-burcu

Başak Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği Uyumu
Başak ve Akrep ikilisi farklı elementlere ve niteliklere, özelliklere sahip olmalarına rağmen, birbirine çok benzeyen bu ikili Zodyakın uygun çiftlerindendir. Beraberlikleri çok gizemli ve oldukça güzel ve eğlenceli geçebilir. Biz insanlar sevdiklerimizden çok şey öğreniriz. Partnerine aşkı ve tutkuyu iliklerine kadar yaşatabilecek bir burç varsa, o da akreplerdir. Toprak grubuna mensup başak ve ateş grubuna mensup akrep ikilisinden harika ve ateşli bir ilişki ortaya çıkacağından eminiz. Farklı Akrepleri tanıyorsanız, hepsinin farklı özellikleri olduğunu ve size farklı şeyler verdiklerini biliyorsunuzdur. Başak burcu, öğrenmeye her zaman hevesli ve meraklıdır. Bu noktada akrepten öğrenecek çok şeyi var. Akrep, aşkı öyle derinden yaşar ve yaşatır ki, insanın hayatında derin izler bırakır.

Başak burcu ve Akrep burcu ilişkisinde Başak burcunun Akrep burcundan öğreneceği çok şey vardır. Akrep tutkulu, akıllı, duygusal ve açık sözlüdür. Kendine oldukça güvenir. Etkileyici bir dış görünümü vardır. Eğer severse tutkulu bir aşık olacaktır. Başak, Akrep’in cazibesinden fazlasıyla etkilenecektir. Bu ikilinin birliktelikleri hem duygusal, hem tutkulu hem de şehvetli olacaktır. Akrep burcu, Başak burcuna hayal edemeyeceği duyguları yaşatacaktır. Bu da Başak burcunun Akrep burcuna olan bağlılığını arttıracaktır. Başak burcu ilişkide güven arar, aradığı güven ve sadakati ona akrep burcu verecektir.

Bunu da oku :  Yay Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Başak ve Akrep gibi birbirinden iki burç uzaklıkta olan burçlar birbiri için çok uygundur. Delici bakışları ve cazibesi ile insanı etkilemeyi başaran akrepler ve zekası ve çalışkanlığı ile bilinen başaklar, birlikte iyi bir çift olacaklar. Birbiri ile aynı karakterde olmamaları, ilişkideki heyecan ve tutkunun korunması için oldukça iyi. Uzun soluklu bir beraberlik yaşamak istiyorlarsa, başak burcunun akrebin güvenini sağlayacak bir şeyler yapmasını tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde akrep burcunun kıskançlık krizleri karşı tarafı sinir hastası edebilir! Başak burcu ve akrep burcu arasında inanılmaz bir çekim vardır. Bu da, daha birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren birbirlerine doğru çekilmelerini sağlar. Öyle ki başak burcu, akrep burcunu ilk gördüğünde nefret de edebilir. Tabi bu nefretin ilerleyen günlerde aşka döneceğinden bir haberdir.

Akrep burcunun delici bakışlarına karşı koyacak birini bulmak bir hayli zordur. İlk etkileşim konusunda sıkıntı yaşayacaklarından şüphemiz yok. Bu ilişkide karşılıklı güven hiç bir zaman sorun değildir. Kıskanç bir yapısı olan Akrep bu konuda Başak ile rahat eder. Başak da bu tür konulara fazla zaman ayırmak istemediği için, Akrep ile olan ilişkisinde huzur bulur. Bu ilişkide, iki taraf da eleştirilmekten hoşlanmazlar. Ancak ikisinin de eleştirmekten inanılmaz hoşlandıklarını söylemek gerekiyor. Ortaya nasıl bir ilişki çıkacağı ise tam bir muamma. Bu ikili birbirini inanılmaz bir şekilde itebilir de çekebilir de. Hatta birbirini tamamlayan bir çift olabilirler bile. Akrep duygusal ve duyarlı su elementidir. Siz ise toprak elementi olarak Duygularınıza kapılmaktan korkarsınız. Akrep ile en derin duygu ve tutkuları yoğun olarak yaşayacaksınız. Seks onun için ruhun arınması için yapılan bir ayin gibidir. Hayal edemeyeceğiniz tutkuları ortaya çıkaracak, tatmadığınız fiziksel zevkleri tattıracaktır. Su burcu Akrep içinizde keşfedilmeyi bekleyen duyguları ortaya çıkaracaktır.

Bunu da oku :  Boğa Burcu Kasım Ayı Yorumu

Başak Burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 13 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment