Başak Burcu Kadını – Terazi Burcu Erkeği Uyumu

basak-burcu_terazi-burcu

Başak Burcu Kadını – Terazi Burcu Erkeği Uyumu
Başak ve Terazi bu ikilinin yaşantılarından ve birlikteliğinden heyecan ve eğlence beklenemez, ama siz Terazi burcuna aşık olduysanız belki de bilinç altınız size oyun oynamıştır eğlence ile hayatınızı dengelemek istiyordur. Terazi insanı size bu konuda yardımcı olacaktır. İkiniz daha farklı olamazdınız. Toprak grubuna mensup başak ve hava grubuna mensup terazi burcu için orta karar bir ikili diyebiliriz. Terazi burcu, eğlenceye düşkün oldukça enerjik bir burçtur. Başak ise bu enerjisini işlerine ayırmaktadır. Siz daha içe dönük olduğunuzdan bu konuda Teraziden bir şeyler öğrenirsiniz. Terazinin geniş arkadaş çevresi, başak için de eğlenceli olabilir, ancak sevgilisine ayak uydurmak için biraz uğraşması gerekecek.

Başak burcu kişilik özellikleriyle, Terazi’yi fazlasıyla etkisi altına alır. Terazi de renkli kişiliği ve samimi tavırlarıyla Başak için eğlenceli bir partnerdir. Terazi ince ruhlu ve anlayışlıdır. İyi bir sevgilinin yanı sıra iyi bir dinleyici ve iyi bir dost olur. Fakat duygularını kolay kolay belli etmez. Dolayısıyla Başak, Terazi’nin bu gizemli yönünden etkilenir. Başak’ın, Terazi’yi elinde tutabilmesi için duygu ve düşüncelerini yumuşak bir dille ifade etmesi gerekmektedir. Uzun vadede eğlenceli ve uyumlu bir ilişkileri olabilir.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Başak burcu işine verdiği önemi biraz da partnerine verirse. Terazi, denge ve adaleti simgeliyor. İkiniz de akılcı ve tedarikçi fakat derin duygulara sahip değilsiniz. Aranızdaki tutkuyu canlı tutmak için bir şeyler yapmalısınız. Hakkının yenmesinden hiç hoşlanmayan terazi, sadece kendinin değil sevdiklerinin de hakkını aramaktan hiç çekinmez. Onun bu korumacı tavrı, başak burcunu etkilemeye yetecektir. Terazi burcu ve başak burcu ilişkisi, ilişkinin başındaki zorlukları atlatabilirse, uzun soluklu bir ilişki olabilir. Birbirleri için yaratılmış olmasalar da, kalplerini dinlemelerini tavsiye ediyoruz.

Başak burcu eleştirmekten çok hoşlanır. Ancak terazi burcu ile uzun süreli bir beraberlik yaşamak istiyorsa, o her daim eleştiren dilini biraz tutmalıdır. Çünkü terazi burcu her daim kendinden emin adımlar attığı için, eleştirilmek çok da hoşuna gitmez ve oradan uzaklaşmasına neden olabilir. Ancak yine de bu ikili için olumsuz yorum yapmak pek de doğru olmayacaktır. Çünkü başak burcu, hiç kimsenin yanında olmadığı kadar kendini terazi burcunun yanında rahat hissedecektir. Terazi evlilik burcudur. Siz de çok vericidir. Başak burcu değişken nitelik taşıdığı için siz değişikliklere kolay adapte olabilirsiniz. Terazi burcu ise öncü nitelik taşır. Sizi yeni ufuklara götürecek, sınırlarınızı zorlamanıza yardımcı olacaktır.

Yatakta Terazinin oyunculuğuna izin verin ve kafanızı işten uzaklaştırmaya bakın. Terazi burcu romantik bir ortam yaratacaktır. Kokulu mumlar, hoş bir müzik ve loş bir ışıkta sizi baştan çıkarmaya çalışır. Yıllar geçse de bu böyle kalacaktır. Başak için duygusal anlar da, cinsellik de yaşamın temel taşları arasında değildir. Oysa ki Terazi bu tür paylaşımlara ciddi anlamda ihtiyaç duyar. Dolayısıyla bu alanda da bir ortak noktanın bulunması uzun zaman isteyebilir.

Bunu da oku :  Kova Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu kadını ve Terazi burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment