Başak Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu

basak-burcu_basak-burcu

Başak Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu
Başak ve başak aynı özellikleri, duyguları ikilinin ortak amaçlarını öne çıkararak bir araya gelebilen bu ikili, aslında aydın olarak ideal bir çifttir. Bu ikilinin aşkları büyük olabilir ve birbirlerine son derece bağlanabilirler. Ancak uzun vadede tartışmalar ve sıkıntıların ortaya çıkması olası bir durumdur. Başak ve başak burçlarının aynı olmasından dolayı ortak özellikler taşır ve en azından birbirinizi iyi anlarsınız. Bir başakı en iyi anlayabilecek, yine diğer bir başaktır. Birlikte vakit geçirmek, bu ikiliye çok iyi gelecektir. Hem iş hayatında hem aşk hayatında harika bir uyum içinde olacaktır. Başak, diğer bir başak ile birlikteyken kendini aynaya bakıyormuş gibi hissedebilir, dolayısı ile o da başka ve yeni arayışlar içine girebilir. Bunu engellemek yine başakın elindedir.

İki Başak burcu arasında son derece uyumlu bir ilişki yaşanabilir. Karakter özellikleri birbirine çok benzeyeceğinden, ikisinin de rahatlarına çok düşkün olması kimseyi rahatsız etmeyecektir. Yaşadıkları yerlerde titizliğe çok önem verecek, düzen konusunda birbirlerinin alanlarına girmeyeceklerdir. Birbirlerinin zayıf ve güçlü yanlarını bildiklerinden aralarında çatışma çıkma olasılığı zayıf olacaktır. Çocuklara olan düşkünlükleri onları birbirine bağlayacak, uzun süreli uyumlu bir ilişki yaşayacaklardır.

Bunu da oku :  Boğa Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Başak burcu Zodyak’ın en iyi yazarlarındadır. Aynı zamanda Başak burçları çok yardımseverdir. Birbiriniz ile yarışmadan birbirinize destek olursunuz. Detaylara önem veren ve mükemmelsiniz yapısı ile tanıdığımız başak burcu, bir diğer başak burcu ile anlaşmakta ya çok başarılı ya da başarısız olacaktır. Burçlar dünyasında, aynı burçtan iki kişinin genellikle iyi anlaşamayacakları söylenir. Ama bu ikili birbirine benzeyecekleri ve birbirlerini anlayacakları için ortaya harika bir ilişki de çıkabilir. Başak burcu dengesiz olarak bilinir ve iki ruh hali ile karşısındaki genellikle şaşırtır. Her ikisi de dengesiz olursa bu ilişkinin uzun sürmesi biraz zor olabilir. Ama bir diğeri diğerini alttan almayı başarırsa, bu ilişki de mutlu bir ilişki olabilir. Her ikisi de çalışkan insanlardır. Hırslı yapıları ile hem iş hayatında hem de birini elde etme söz konusu olduğunda oldukça başarılı olabilirler.

Başak burcu yalnız olmayı sever. Bu yalnızlık, zaman zaman tek başına kalıp kafa dinlemek anlamına da gelir. Her ikisi de zaman zaman tek başlarına kalıp kafalarını dinlemeye ihtiyaç duyarlar. Her iki taraf da dış görünüşüne fazlasıyla önem vereceği için, bu çift her zaman örnek gösterilen, özenilen bir çift olacaklar. Titiz olmaları sayesinde, birlikte yaşamakta ise pek zorlanmayacaklar. İkiniz de eleştirmeyi seversiniz. Keskin inceleme duygusal hayatınızdan uzak tutmalısınız. Başak burcu dürüst ve namusludur, sizinle aranızda geçenleri başkalarına anlatmaz. Ona güvenecek, kollarında kendinizi rahat hissedeceksiniz. İkiniz de konuşkan olduğunuz için iyi anlaşacaksınız.

Eleştirmek ve keskin laflar söylemek her ikisi için de nefes almak gibi doğal olduğu için fark etmeden birbirlerini yaralaya bilirler. iki taraf da ne için alındıklarını söylemedikleri için çok uzun süre birbirleri ile küs kalabilirler. birbirlerinin ne zaman espri yaptıklarını, ne zaman ciddi olduklarını kestiremeyip sürekli bir tartışma havasında konuşurlar.Yatakta oldukça sakin ve yavaş hareket etmeyi seven başaklar, birbirleri ile harika bir cinsel uyum yakalayacaktır. Bu ikili, birlikte iyi bir çift olabilir. Biraz anlayış ve özen ile bu ilişki uzun soluklu bir ilişki olabilir.

Bunu da oku :  Terazi Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment