Başak Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu

basak-burcu_yay-burcu

Başak Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu
Başak kadını ve Yay erkeği, ilişkilerinde sorun, mutlu olma ihtimalleri oldukça düşüktür. Toprak elementi olan Başak, Ateş elementi olan Yay, ikilinin ilişkileri iyi olduğu kadar kötü yönleri de vardır. İkinizde değişken nitelik taşıdığınız için esnek, açık fikirli bu ikilinin ilişkisinde zeka ve düşünme konular her zaman ön planda olacaktır. Her ikisinin de parlak bir zekaya sahip olması, başlangıçta birbirlerine cazip gelmeleri için mutlak bir nedendir. Fakat, Yayın ayaklarının yere basamaması, kalıcı bir ilişkiye girmesinin zorluğu, ulaşılabilir hedeflerin arkasından gitmek isteyen Başakın kısa sürede yorulmasına neden olur. Bu beraberliğin nasıl gelişeceğini asla kestirilemez. Her iki burç da değişken niteliktedir ama olaylara yaklaşımları o kadar birbirinden farklıdır ki hem beklenmedik biçimde olumlu, hem de bir arada tutulması çok zor sonuçlar da getirebilir.

Bu iki tip birbirini adeta tamamlar ve çok iyi anlaşır. Öncelikle çok iyi iki dost ve ardından da iyi iki sevgili olacaklardır. Güven ve sadakate ihtiyaç duyan Başak’ı, Yay bir nebze de olsa korkutabilir. Fakat kişisel özgürlüklere fazla müdahale edilmezse Yay bunun karşılığını ilişkiye sahip çıkarak verecektir. Seksüel açıdan her iki taraf da romantik ve arzuludur. Başak burcu ve yay burcu ilişkisinde her iki taraf da bağımsız olduğundan birini bile uzun bir ilişkide tutmak oldukça zor olacaktır.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği Uyumu

Farklı amaçlarla hareket eden bu ikili uzun vadede verimli bir beraberlik oluşturabilir ama, sabretmeyi ve ödün vermeyi öğrenmeleri birincil gereksinimdir.Başak da kendi hedeflerine ulaşmak için aslında gizli bir bağımsızlık ihtiyacına sahiptir. Yay zaten bağlanmaktan korkan bir yapıdadır. Dolayısıyla her iki taraf da ilişkinin kalıcı olması için çok büyük bir çaba harcamak eğiliminde olmadığından, kısa süreli bir ilişki olabilir. Değişken burçlardan olan ve Zodyak’ta zorlayıcı bir etkileşim içinde bulunan Başak ve Yay, yaşamlarında tensel uyaranlardan çok zihinsel uyaranlara ihtiyaç duyarlar.

Başaklar açısından Yaylar gerçekten de sahip olmak isteyecekleri özellikler gösterirler. Yayın enerjik, iyimser ve geniş düşünebilen özellikleri Başakta pek yoktur. Yay çoğu zaman detaylara girmeden de bir olay hakkında öngörümde bulunma ve anlama kapasitesine sahiptir. Bu ikilin yaşamında, arada bir değişiklik ihtiyacını gidermek adına, cinsellik de yaşanır. Yatakta ise stilleriniz farklıdır. Yay hevesli, tutkulu, şehvetli ve çabuktur. Siz ise başta ondan emin olana kadar yavaş, kapalı ve hatta ilgisiz davranmanızdır. Onun aşkından emin olduktan sonra gerçek tutkularınız ortaya çıkacaktır.

Bunu da oku :  Kova Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %65 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 53 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment