Başak Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

basak-burcu_koc-burcu

Başak Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu
Koç ve Başak burcu, bu ikilinin yaşam tarzları ve kişilikleri hiç birbirine uymayan bir çift olmasına rağmen, orta noktayı bulabilirlerse, beraberce gelişebilirler. Bu ikili oldukça birbirine zıt burçlardır. Biri boynuzlarıyla duvarı yıkmaya çalışırken (tıpkı burcunun sembolü gibi), öbürü beyniyle çıkış yolu arar. Başak ve Koç birbirlerinden beş burç ötede yer alan burçların anlaşması her zaman bazı gerginlikleri de beraberinde getirir. Bu burçlar iş hayatında daha iyi geçine bilirler ancak kişisel düzeyde, aşk ve arkadaşlık boyutunda daha fazla çaba sarf etmeleri gerekir. Başaklar açısından Koçlar yüksek enerji kaynağı ve kararlılık göstergesidir. Zira Koç ateş elementinden öncü bir burçtur. Ancak Başak Koçun aceleci ve yerinde duramayan, konsantre olmayan yapısından da pek hoşnut değildir.

Başak burcu kadını ile Koç burcu erkeği arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Sevecen, zarif ve içten tavırlarıyla Başak burcu, Koç burcunu derinden etkilemeyi başarır. Başak akıllı, sevecen, iyi niyetli, güvenilir ve detaycıdır. Sevdiğine karşı bağlı ve sadıktır. Ancak tüm bu özellikler onu Koç burcuna göre daha duygusal yapar. Koç zeki, girişken, neşeli, biraz da ayran gönüllüdür. Hayatı dolu dolu yaşamayı sever ve özgürlüğünden de ödün vermek istemez. Birine bağlanmaktan kaçar. Eğer bu iki tip olumsuz taraflarını törpülerse uyumlu ve uzun süreli bir ilişki olabilir.

Bunu da oku :  Yay Burcu Ocak Ayı Yorumu

Başak Koçu fazla gürültülü ve bencilce bulabilir. Başaklar detaylara önem veren, akılcı ve hizmet etmeye seven, işe yaramaya özen gösteren kişiler oldukları için, Koçun sürekli ben diyebilen yapısı onları huzursuz edebilir. Bu beraberlikte Başak sanki Koça hizmet edecekmiş gibi bir hava ortaya çıkabilir, taraflar birbirlerini eşit şartlarda göremeyebilirler. Bu yüzden ikilinin haritalarında duygusal anlamda destek getirebilecek destekler yoksa, bu ilişki çok sağlam olmayacaktır. koç ve başak birbirine zıt burçlardır. biri boynuzlarıyla duvarı yıkmaya çalışırken, diğeri beyniyle çıkış yolu arar. ama bildiğiniz gibi, zıt kutuplar birbirini çeker. bunun için bayan başakla bay koç arasındaki ilişkinin kötü sonuçlanacağı söylenemez.

Başak kadını koçun macera merakından, kavga mantığından, erkeksi kendine güveninden etkilenebilir. koçun bu özellikleri başakı etkiler, ama kıskanmaz ve mutsuz etmez. çünkü savaşabilir ve başkalarıyla beraber olduğunda bile mantığın yolunu izler. bir ilişkiye karar verdiyseniz, bir birinizin haklarını ve yetkilerini iyi belirleyin yoksa kavga çıkabilir.

Bu ikilinin cinsel yaşamlarında, Koçun tüm inisiyatif ele alması, hareket geçirici olması gerekebilir. Aksi halde yüzyıl bile geçse, Başak her hangi bir girişimde bulunmadan, hala günlük yaşamla ilgili sorumluluklarının peşinden gidiyor olabilir. Aslında Başak da bir Toprak burcu olması nedeniyle, bedensel hazları sever. Ama bunu kabul edebilmesi için, kendini iyi tanıması gereklidir. Bunun farkında olmanın gelişmesinde Koç, Başak için iyi bir rehber olabilir.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 10 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment