Terazi Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

terazi-burcu_koc-burcu

Zodyak’ta karşıt konumda olan Terazi ve Koç da Her zıt kutbun birbirini çekmesi gibi, birbirini çeker. karakter olarak birbirlerinden farklı olan terazi ve koç ilişkisi, bir aşk ilişkisinde zıt kutupların birbirini çektiğinin en iyi kanıtlarından biri olabilir. Ama birçok ortak özelliği vardır. Hemen hemen aynı zevkleri ve görüşleri taşırlar.Birlikte oldukça eğlenceli ve hareketli vakit geçirebilir bu ikili, ancak baş başa kaldıklarında da heyecanlı zamanlar onları bekliyor olacak. Terazi aşka ve evliliğe oldukça bağlıdır. Lider ruhlu koç için de evlilik kurumuna saygısı vardır. Bu ikili, birbirlerinden emin olduklarında evliliğe doğru bir adım atabilirler. Koç da terazi de karşısındaki insana değer verirler. Her ikisi de eğlenmeyi bilirler, bu sebeple birbirleri ile olan aşk ilişkileri de başarılı olacaktır.

Terazi kadını duygusal, sevecen ve romantiktir. Karşı cinse nasıl hitap etmesi gerektiğini de iyi bilir. Koç ise neşeli, girişken ve biraz da ayran gönüllüdür. İlişkilerde sadakat problemi yaşar ve kolay kolay kimseye bağlanmaz. Bu iki tip birbirinden tamamen farklıdır. Karşıt burçlar birbirlerini inanılmaz ölçüde çeker ve çekici bulurlar. Koç ve Terazi de böyle bir ikilidir. Birbirlerini dengeleyebildikleri ölçüde, güzel bir beraberlik yaşayabilirler.

Bunu da oku :  Yay Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Koç burcunun cesareti, risk alması ve her şeyi yapabileceğine olan inancı size cazip gelmiştir. O, güçlü, hevesli, yeni fikirlerle doludur yalnız bazen hiç düşünmeden hareket eder. Terazi ve Koç burçları birbirlerine hem tutku hem de şiddetli duygulara dönüşebilecek enerjilerle bağlanmışlardır. Her iki burç da ilişkilerden çok şey öğrenmek durumundadırlar. Terazi Koçun kendine dönük, kararlı ve ateşli yapısından etkilenecektir. Koç gerçekten de bebek gibi, önce kendini düşünen bir havaya sahiptir. Ancak bu durum zaman içerisinde problemler yaratmaya da başlayabilir. Zira Terazi de öncü bir burçtur. Bu beraberlikte çok fazla iniş ve çıkış yaşanabilir ve dengeye ulaşabilmeleri için, mutlaka ortak, sağlam bir zemin bulmaları gerekir.

Terazi Koçun kararlılığından ve dürüstlüğünden etkilenirken, Koç da Terazinin ince düşünen, çekici yumuşaklığına yönelebilir. Bu bir aşk birlikteliği ise mutlaka iki haritasında diğer desteklerin olup olmadığına bakılmalıdır. Ancak iş hayatında Koçun istediği yönde gitmek gerekecektir. Koç burcu ve terazi burcunun karakterleri birbirine terstir. Ancak bu ikilinin zıtlıkların uyumunu yansıtacakları bir ilişki yaşamaları da kuvvetle muhtemeldir. Bu ikilinin iyi anlaşamayacağını düşünenler olabilir. Koç burcu çok ateşlidir. Tutkuları ile sizi heyecanlandıracaktır. Şehvetli, ilgili, heyecanlıdır ve birlikte iyi vakit geçirirsiniz. Gözü dışarıda olabilir ama yalnızca sıkıldığı zamanlar! Aranızdaki heyecanı korumak için bırakın sizin ne zaman ne yapacağınızı bilmesin. Sevgi, macera ve tutku konusunda oldukça iyi bir ikili olan terazi ve koç burcu çifti, birbirlerinden farklıdır ama birbirlerini de her daim çekerler.

Koç burcu ve terazi burcu ikilisinin en uyumlu oldukları yer yatak odasıdır. Mars tarafından yönetilen Koç ile Venüs tarafından yönetilen Terazi cinsellikte iyi bir ikilidir. Fakat Koç daha fazla bedensel hazlara odaklanırken, Terazi için cinsellikten elde ettiği duygusal tatmin ön plana çıkar. Terazinin estetik duyarlılığı da cinsellikte belirleyici role sahip olacaktır.

Bunu da oku :  Terazi Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği

Terazi Burcu burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %90 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 53 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment