Akrep Burcu Kadını – İkizler Burcu Erkeği Uyumu

akrep-burcu_ikizler-burcu

Akrep Burcu Kadını – İkizler Burcu Erkeği Uyumu
Su elementi Akrep ve Hava elementi İkizler ilişkilerine ilk bakışta bu iki burç arasında ortak yön bulmak neredeyse imkansız gibidir. Akrep suyun yoğunluğunu ve derinliğini, İkizler ise havanın hareketini ve çok yönlülüğünü taşır. Bu beraberlikte her iki taraf da birbirine bir bilmece gibi geldikleri için, gizemli biçimde birbirlerine çekilebilirler. Akrep açısından İkizler son derece zeki ama aynı zamanda fazla hafif ve aşırı şeffaf gözükür. Akrep İkizlere hemen güvenemez. İkizler açısından Akrep fazla zorlayıcı ve kapalı bir kutu gibi gözükür. İkizler de Akrebe hemen güvenmeyecektir. Tüm bu nedenlerle bu beraberlik arkadaşlık ve aşk boyutunda kolay bir ikili olamayabilirler.

Akrep burcunun karanlık ve gizemli tarafları ile İkizler burcunun aydınlık ve havai taraflarının bir araya gelmesi zor gibi görünse de imkânsız değildir. Akrep burcu ve İkizler burcu ikilisi hiçbir zaman klasik bir ilişki olmayacaktır. İkisinin arasındaki en büyük farklardan birisi Akrep burcunun ikizler burcu kadar konuşkan olmamasıdır. Akrep burcu hiç kimseyle konuşmadan günler geçirebilirken, bu İkizler burcu için neredeyse imkânsızdır. Eğer İkizler erkeği, Akrep kadınının ona hükmetmesinden rahatsızlık duymaz ve ipleri onun eline verirse mükemmel ve uyumlu bir ilişkileri olabilir.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Akrep açısından İkizler ortaklaşa konularda destek alabileceği birisi olabilir. İkizler de Akrebin güçlü enerjisini iş hayatında destek olarak kullanabilir. Bu beraberlikte tarafların eşit bir biçimde yan yana durmaları kolay olmayacaktır. İki taraf da birbirlerini kullanmaya başlarlarsa, bu ancak iş hayatında verimli olabilir. Aşk boyutunda, eğer iki harita arasında uyum yoksa, bu uyumsuz ve birbirini anlamakta çok güçlük çeken, ancak kısa vadeli bir beraberlik olabilir. Ancak şunu belirtmek gerekir, kısa sürede tutkulu bir aşk yaşayabilirler. Eğer bir ikizler, akrebi elinde tutmak istiyorsa, aşkta ve yatakta bütün hünerlerini sergilemekten çekinmemelidir.

Onun bu oyunları, akrebin ona olan tutkusunu ve aşkını da iki katına çıkaracaktır. İkizler burcu, sizi dış dünyada olup bitenden haberdar edecek ve kabuğunuzdan çıkarmayı başarabilecektir. Akrep burcu ve ikizler burcunun birlikteliği çok enteresan olabilir. İkizler burcu oldukça sosyal bir burçtur. O her daim yeni bir şeyler denemek ister ve monoton bir yaşam ona göre değildir. Bu nedenle onu sürekli ilişkiler yaşarken görebilirsiniz. Bitmek bilmeyen bir enerjisi vardır. Bu nedenle aşk ona hep uzak gelir. Ama karşısında akrep gibi güçlü duyguları olan, seksi ve çekici biri olduğunda işler değişecektir. Zira akrebin öyle bir büyüsü vardır ki, ikizler ona bir kez kapıldı mı artık aşkı düşünmeye başlayacaktır.

Siz gün içinde düşünmek ya da okumak için yalnız kalmak istersiniz. İkizler burcu zamanla, sizin bu ihtiyacınızın ondan ayrı kalmak için değil ama yenilenmek için olduğunu anlayacaktır, ama bu ilişkinin uzun sürüp sürmeyeceği belli olmaz. Çünkü akrep burcu sevdiğini öyle kıskanır ki, karşısındaki kişi bir zaman sonra kendini bir kafeste hissetmeye başlar. Duygusal ve bağımlı bir burç olmayan ikizler bu kıskançlıklara ne kadar dayanabilir belli olmaz. Eğer akrep karşısındaki ikizlere güvenebilirse, bu ilişki rahat, duygusal, tutkulu ve seksi bir ilişki olabilir. İkizler ve akrep burcu birlikteliğinde, birinin mantığı, diğerinin de duyguları her daim ön plandadır. İkizler burcu için mantık son derece önemlidir. Duygulardan önce mantığa önem verir. Değişkenliği de akrep burcu için ulaşılmaz gelebilir.

Bunu da oku :  İkizler Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep için cinsel yaşam oldukça önemlidir. Bedensel paylaşım hayatının temel ihtiyaçlarından birisidir. İkizler Akrebe bu alanda uyum sağlamakta güçlük çekebilir. Ancak taklit yeteneği kuvvetli olan İkizler, Akrep de gördüğü tutkulu davranışları kolaylıkla benimseyecektir.

Akrep Burcu burcu kadını ve İkizler burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 8 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment