Mart Ayı Burç Yorumları

mart2019burcyorumlari

Mart 2019 Burç Yorumları

Mart ayına damgasına vuran Merkür Retrosu, 6 Mart’ta yaşanacak bir Yeniay ile Venüs’ün Kova burcu transiti bu ay dikkat çeken gökyüzü olaylarından. Üstüne üstlük Uranüs tekrar burç değiştirerek, 7 yıl orada kalmak üzere Koç burcundan Boğa burcuna geçiş yapacak. Burçların ayrıntılarına geçmeden önce 2019 yılına ait genel astroloji yorumunuzu buradan okuyabilirsiniz. 2019 Yılı Genel Burç Yorumları

Yükselen Koç Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor?
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay, kontrol dışı konularda ve inzivaya çekilme anlamında sizi destekleyecek. Bunu var olan kaygılarınızı dindirmek için yapıyor olabilirsiniz. Ayrıca perde arkasında, herkesten habersiz bir atılıma girişmek isteyebileceksiniz.

Koç Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Boğa Burcunu Şubat 2019’da Neler Bekliyor? 
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay, yeni sosyal ve iş çevrelerini bize işaret ediyor. Kariyerinizin getirilerini elde ettiğiniz bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. Ayrıca yeni arkadaşlıklar kurabiliyor, sosyal çevrenizde yepyeni siz ile kendinizi tanıtıyor olabilirsiniz.

Boğa Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen İkizler Burcunu Şubat 2019’da Neler Bekliyor? 
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay, kariyerinizde parlak bir ayın habercisi durumunda. İşiniz ve kariyeriniz adına yepyeni gelişmeler söz konusu olacaktır. Yeni bir işe girebilir, iş değiştirebilir, terfi alabilirsiniz. Merkür retrosunu dikkate alarak yapabilirseniz sözleşmelerinizi ve imzalarınızı ertelemenizi tavsiye ederiz.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Mart Ayı Yorumu

İkizler Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Yengeç Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor? 
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay ile eğitim hayatınızda, uzaklardaki işlerde, şehir dışı ve yurt dışı bağlantılı işlerinizde ve seyahat programınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca hayatınızın anlamı gözünüze farklı gelebilir ve bu konuda da bir yenilik enerjisi elde edebilirsiniz. Bu hayat yoluna adım atmanıza kaygılarınız sebep olmuş olabilir.

Yengeç Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Aslan Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor? 
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay ile finansal alanlarda başlangıçlar söz konusu olabilirken, çevrenizden maddi desteğini de alacağınız bir dönem söz konusu olabilir. Ayrıca yeni bir tedavi yöntemi keşfedebilirsiniz. Hastalığınız ve tedavisi hakkında biraz kaygılı olabilirsiniz.

Aslan Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Başak Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor?   
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniayda ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilir ya da iş ortaklığınızda bir yenilik ile karşılaşabilirsiniz. Yeni bir ilişki için start vermenizin Merkür retrosu nedeniyle çok iyi sonuçlar getirmeyebileceğini unutmamak gerekir. Sizi kaygılandıracak adımlar atmamaya özen göstermelisiniz.

Başak Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Terazi Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor? 

6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay, iş ortamınızda yeni bir düzene işaret ediyor. Yeni iş arkadaşlarınız, yeni çalışma alanınız, yeni çalışma prosedürleri bu anlamda dikkat çekici olacaktır. Bunların yanında ev ve gündelik işlerinizde de yeni bir düzenleme anlamına gelebilir. Sağlığınızla ilgili beklediğiniz bir tedavi biçimi yada kronik bir rahatsızlığınızın son bulması da hayli yüksek ihtimaller dahilinde.

Bunu da oku :  Koç Burcu Mart Ayı Yorumu

Terazi Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Akrep Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor? 

6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay ile bahar başlarken aşkın kapılarını ardına kadar açacak. Yeni ilişkilerin göz kırptığı bu dönemde biraz işleri ağır almak en iyisi olacaktır. Biliyorsunuz ki 3 hafta sürecek Merkür Retrosu Mart ayında yaşamlarımıza selam verecek. Ayrıca evli iseniz çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzla ilgili bir başlangıç söz konusu ise bu durumdan kaygılanıyor olabilirsiniz.

Akrep Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Yay Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor? 
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay, ev, aile, konforunuz ve yuvanızı içeren konularda yenilikler ön görüyor. Bu başlangıçlar sizi biraz kaygılandırıyor olabilir. Fakat ailenizin iyiliği için bu değişimin gerçekleşmesi gerektiğini düşünebilirsiniz. Odağınız genel olarak 21 Mart’a kadar aile ve ev hayatınızda olacak. Yeni eve çıkabilir, taşınabilir hatta evlenebilirsiniz. Bu alanda başlangıçları retro sonrasına ertemenizi tavsiye ederiz.

Yay Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Oğlak Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor? 
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay, daha yetkin bir kişi olmak adına efor harcamanıza işaret eder. İletişim ve zihinsel anlamda yeni yollar ortaya çıkabilir. Kardeşleriniz ve/veya kardeş kadar yakın akrabalarınızın hayatında gerçekleşecek yenilikler anlamına da gelecektir. Yeni ay ile Merkür retrosu bir araya geliyor olması küçük aksaklıklara neden olabilir.

Bunu da oku :  Şubat Ayı Burç Yorumları

Oğlak Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Kova Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor? 
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay etkisiyle para, maddi durum, maddi güvence, gelir kapısı anlamında yeni gelişmeler söz konusu olacaktır. Maddi yapınızı masaya yatırıyor olacaksınız, yeni yol haritanızı çizmek isteyeceksiniz.

Kova Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!

Yükselen Balık Burcunu Mart 2019’da Neler Bekliyor? 
6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay, kişiliğiniz ve görüntünüzle ilgili yepyeni kararlar amanızı destekleyecek. Bu değişim daha çok çevrenizin sizden istediği ya da artık zorunlu hale gelmiş olabilir.
Yakın aile ilişkileriniz ve kardeşlerinizin sizinle yada kendileri ile alakalı gündemleri söz konusu olabilir. İletişimlerde tartışmalara kayan kontaklar olabilir. Ayrıca düşünce anlamında zihninizle kavgaya tutuşmanızda an meselesi.

Balık Burcu Mart 2019 Yorumunu Okumak İçin Tıklayın!5/5 - (2 votes)
(Visited 4 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment