Koç Burcu Mart Ayı Yorumu

koc_mart_2019

Koç Burcu Mart 2019 Astroloji Yorumu

Sevgili Koç Burçları ve bilhassa Yükselen Koç Burçları;

Not: Gündem yorumlarımızı okurken özellikle yükselen burçlarınızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Mart ayına damgasına vuran Merkür Retrosu, 6 Mart’ta yaşanacak bir Yeniay ile Venüs’ün Kova burcu transiti bu ay dikkat çeken gökyüzü olaylarından. Üstüne üstlük Uranüs tekrar burç değiştirerek, 7 yıl orada kalmak üzere Koç burcundan Boğa burcuna geçiş yapacak.

6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay, kontrol dışı konularda ve inzivaya çekilme anlamında sizi destekleyecek. Bunu var olan kaygılarınızı dindirmek için yapıyor olabilirsiniz. Ayrıca perde arkasında, herkesten habersiz bir atılıma girişmek isteyebileceksiniz. Merkür retrosunun yeni başlangıçlar üzerindeki etkisini unutmamakta fayda var. Girişimlerinizi yapabiliyorsanız Nisan ayına ertelemenizi tavsiye ederiz.

4 Mart ila 29 Mart arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi bildiğiniz üzere teknolojik aletlerde, iletişim hatalarına ve eski sevgililerin sözüm ona geri dönüşüne gebe olacak. Her retro da hatırlattığımız gibi “Retro ile gelen, retro ile geri döner”, ikinci kez başlamadan önce bu uyarıyı unutmayınız. Merkür gerilemesinde yapacağınız fiziksel değişikleri ilk defa yapıyorsanız, retro sonrasına ertelemeniz faydanıza olacaktır. Sonuçları istediğiniz gibi sizi tatmin etmeyebilir.

Finansal konularda mücadeleyi ay boyunca sürdüreceksiniz. Tahsil edemediğiniz alacaklarınızın peşine düşebilir bu sefer dişli olduğunuzu göstermek isteyeceksiniz. Ayrıca ödemeleriniz yada satın alacağınız eşya ve mülklerde sıkı pazarlığa gireceğinğiz bir enerji içindesiniz. Bu açı size son derece olumlu gelecek diyebiliriz.

Bunu da oku :  Koç Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay, ilişkinizde bir dönüşüme gideceğinizi haber veriyor. Çıkmazda olan ilişkileri sonlandırmaya, varlığından memnun olduğunuz ilişkileri ise bir üst seviyeye çıkarma kararı alabilirsiniz. Ayrıca var ise iş ortaklığınızda bir netleşme söz konusu olacaktır.

Mart ayı boyunca sosyal çevrelerin aranan kişisi konumundasınız. Buralarda yeni aşklar ile gündeme gelebilir, dikkatleri üzerinize çekiyor olacaksınız adeta.

Uranüs’ün Boğa geçişi sayesinde önümüzdeki 7 yıl boyunca ani para giriş, çıkışları, ani iş değişiklikleri, kariyerde yön sapmaları, ani kazanç ve kayıplar gündeminizde olacak. Yaratıcılık ile ilgili konularda ve şuana kadar denemediğiniz yöntemlerle para kazanabileceksiniz.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

5/5 - (2 votes)
(Visited 11 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment