Yay Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu

yay-burcu_yay-burcu

Yay Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu
Yay ve Yay, bu ikili seyahat etmeyi, eğlenmeyi, araştırmayı, macerayı ve bağımsızlığı seven bu ikilinin, ilişkileri boyunca çok eğlenirler. Belkide onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz tabi başka bir Yaya ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Ancak söz konusu aşk ilişkisi olduğunda durumlar biraz değişebilir. Bir yay, başka bir yaya ilgi duyuyorsa, onun pratik zekası ve entellektüelliği, yine aynı özelliklere sahip olan diğer yayı da etkilemeyi başaracaktır. Yay ve Yay arsında bazı pürüzler olmakla birlikte bu kolay gelişebilecek bir beraberliktir.

Yay’lar arasında pek uyumlu bir ilişki söz konusu olmaz. Bu iki insanın benzer özellikleri çok fazla olsa da iki taraf da haşarı birer çocuk mizacındadır. Sosyal yaşamdan ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlandıkları için ilişkiye odaklanamazlar. Bu iki kişi, iyi bir çiftten çok iyi birer dost olabilir. Şiddetli başlayan bir aşk, hareketli günlerle devam edip kısa süre içinde sona erebilir.

Bunu da oku :  Yay Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği Uyumu

İki ateş yan yanayken ortaya büyük bir enerji çıkacaktır. Bir arada olduğunuzda büyük planlar yapabilir, iyimserliği elden bırakmazsınız. Bir aradayken spor, hareket ve doğa ile iç içe olmak size keyif getirecektir. Benzer biçimde bir aradayken kültürel olaylar, yabancılar ya da uzun yolculuklar gündeme gelebilir. Bu arkadaşlık açısından olumlu bir birlikteliktir. Ancak sorumlulukların ağır basacağı evlilik ya da iş hayatına ilişkin beraberliklerde bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Zira iki burç da büyük düşünerek, kendilerini yüksek beklentilere sokarak, daha sonra hayal kırıklığına neden olabilirler. Ayrıca Yay sorumluluk almakta zorlanabilir. Özgürlüğüne düşkün Yaylar birliktelik bir problemle karşılaşmadan önce ne kadar keyifiyken, ortak sorumluluklar altında aynı sağlamlığı gösteremeyebilirler.

Yay ve Yay ilişkisindeki en büyük sorun, yaşamın gereksinimleri karşısında her iki tarafın da hazırlıksız olmalarıdır. Egoları ile hareket eden bu ikilinin birbirlerine karşı kendilerini biraz frenlemeleri gerekir. Aksi takdirde birbirlerinin egoları altında ezilip bu ilişki de başlamadan bitebilir. Oldukça keyifli bir ilişki olabilir yay ve yay burcu birlikteliği. Çünkü her ikisi de gezmeye ve eğlenmeye oldukça düşkün kişilerdir. Bu durumda da bu birliktelik için umut var demektir. Yay burcunun iyimser ve sevilen biri olması da her ikisinin de birbirlerine hayranlık duyması anlamına geliyor. Bu hayran bakışlar altında bu ilişkinin kısa sürede gerçek bir aşka dönüşmesi de kuvvetle muhtemel.

Yay ve Yay ilişkisinde cinsellik temel konulardan birisi değildir. Ateş elementinin yarattığı sıcaklık ile, bir çekim yaşanacağı muhakkaktır. Ama çifte standartlara yatkın oldukları için, eşlerinden sadakat beklerken, diğer yandan kendileri her türlü macerayı da yaşamaya eğilimlidirler. Çiftin her ikisi de ateş grubunda oldukları için, yataktaki uyumları da bir hayli yakıcı ve seksi olabilir.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment