Oğlak Burcu Kasım Ayı Yorumu

oglak-kasim

Oğlak Burcu Kasım Ayı Yorumu
Sevgili Oğlak Burcu ve bilhassa yükselen Yay Burçları,

Kasım ayı gökyüzü hareketli gündemini sürdürmeye devam ediyor. Bir buçuk yılda bir retro yapan Venüs 5 Ekim’de Akrep burcunda geri hareketine başlamıştı. Kasım ayında Venüs burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Aynı zamanda Jüpiter 12 yıllık döngüsünü tamamlayarak burç değiştirip Akrep burcundan evi olan Yay burcuna geçiyor. Jüpiter Yay transitinin şanslı etkilerini buradan okuyabilirsiniz. Bu kavuşumu burç dönemlerinizde daha detaylı olarak sizinle paylaşıyor olacağız. 16 Kasımda Venüs Retrosu tamamlanırken, 17 Kasımda Merkür retro yapmaya başlayacak. 7 Aralığa kadar Yay burcunda gerilemeye devam edecek.

Gelelim Oğlak Burcunun Oğlak ayında haritalarındaki yansımalarına;

Venüs 10. evinizde retroya devam ediyor olacak. Bu dönemde kariyerinizde ve iş yerinizde sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Dışarıda yakalayamadığınız huzur ve mutluluğu evde yakalamanız sizi biraz ferahlatacak. 16 Kasım’a kadar iş değişikliğine gitmemeniz tavsiye edililir. Seçim yapmak zorunda kalırsanız sözüne değer verdiğiniz bilen birilerine danışmanız daha iyi olacaktır.

Bunu da oku :  Yay Burcu Ocak Ayı Yorumu

7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay ile çevrenizi geniştlemek daha mümkün olacak bu ay. Büyük bir proje yada iş alıyor, ilk adımı atıyor olabilirsiniz. Eğer düzenli gelire sahip bir çalışansanız özellikle 16 Kasım’dan sonra prim alma şansınız yükselecektir.

17 Kasım’da 4 ayda bir gerçekleşen ve yaklaşık 3 hafta süren Merkür Retrosu başlacak. Seyahate çıkarken ufak tefek aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bavulunuzu hazırlarken bir kez daha kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca alacağınız yardım sürecinde küçük problemler yaşayabilirsiniz. Merkür retrosunun etkileri yıkıcı güçte olmayacağından hayatınızı sıkıntıya sokacak bir etki barındırmayacaktır.

23 Kasım’da dolunay İkizler burcunda 6. evinizde gerçekleşecek ve alışkanlıklarınız değiştirmenize yardımcı açılar sergiler. Varsa bir hastalığınızdan kurtulabilir, hayatınızın dengesini tekrar bulabilirsiniz.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 21 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment