Yengeç Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

yengec-burcu_aslan-burcu

Yengeç Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu
Yengeç burcu ateş elementinden olan Aslan sizin karakterinizden çok farklıdır. Aslan burcu gösterişli, abartılı hayata tutku ile bağlıdır ve istek doludur, para harcamayı çok sever. Kraliyet soyundan geldiğine inanır ve o şekilde para harcar. Aslan, Güneş sisteminin yöneticisi Güneş tarafından yönetildiği için ben merkezci ve egoist olabilir. Yengeç burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, bir yöneten bir de yönetilen olacaktır. Sizin de anlayacağınız üzere bu ilişkinin yöneticisi hiç kuşkusuz aslan olacaktır. Bu beraberlikte, Yengeç arka planda kalmayı sürdürdükçe pek problem çıkmaz. Ayrıca yengeç onun kendisini yönetmesine de pek ses çıkarmaz çünkü o bunu sevgisinin bir göstergesi olarak görür. Aslan burcu ve yengeç birlikteliği bize göre ideal bir çift olabilir. Ama aslan burcu ile birlikte olmak pek de kolay değildir.

Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayılmasa da iyi olabilir. Aslan erkeği Yengeç kadına göre oldukça farklılık gösterebilir. Aslan hayata tutku ile bağlıdır ve istek doludur. Zaman zaman benmerkezci ve egoist de olabilir. Hayran olunmak ve saygı duyulmak Aslan’ın en büyük ihtiyacıdır. Kötü günler için bir kenarda para biriktirmek aklının ucundan bile geçmez. Yengeç burcu ise parasını gelecek kaygısı ile biriktirir hatta istif eder. Aslan’ın aldığı pahalı hediyeler Yengeç kadınının başını döndürebilir. Seksüel yönden iki taraf da arzulu ve tutkuludur.

Bunu da oku :  İkizler Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu

Aşk ilişkisi için en ideal çiftlerden biri. Biri duygusal, evine ve partnerine bağlı, tam bir aile insanı, diğeri korumacı, lider ve romantik bir partner. Zaman zaman karşısındakini fazlasıyla zorlayan Aslan burcu, yengecin duygularını sarsabilir ve ondan kaçmasına neden olabilir. Ama yine de yengeç burcu, kalıp mücadele etmekten yana olduğu için, bu ilişki sadakat sorunu olmadıkça kolay kolay bitmeyecek bir ilişkidir. Yengeç burcu kadını ve aslan burcu erkeği birlikteliği, aslan burcu kadını ve yengeç burcu erkeği birlikteliğine göre daha şanslıdır. Aslan kadını vurdulu kırdılı aşklardan hoşlanır. Yani fazlasıyla duygusal olan yengeç erkeği ona zaman zaman sıkıcı gelebilir. Ama yine de bu romantik ve tutkulu erkek ona her zaman çekici gelecektir.

Üstelik bu ikilinin yatakta da inanılmaz bir çekimi olacaktır. Siz yengeç burcu sık sık sevildiğiniz tekrarlanmazsa mutsuz olursunuz. Aslan tarafından sevilmediğinizi sanabilirsiniz. Kısacası Aslan insanı sizi çok sevse bile sandığınız kadar romantik bir aşık olamaz, bunu bilir ve kabul ederseniz rahat edersiniz. Siz yengeç burcu, aslan burcunu seviyorsanız aranızda çıkabilecek sorunları bir an önce anlayarak halletmeye bakin. Onunla dolu dolu yasayacak bir hayatınız olacaktır.

Bunu da oku :  Kova Burcu Kadını - Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 9 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment