Terazi Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu

terazi-burcu_yay-burcu

Terazi Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu
Terazi ve yay ikilisi ilişkilerinde Oldukça iyi anlaşacak, birbirlerini heyecanladırarak canlandırarak, besleyecek bir çifttir, ayrıca hareketli ve iyimser kişilerdir ve bu ilişkinin başarı şansı oldukça yüksektir.Terazi için ilişkide mutluluğu sağlayacak birkaç burçtan biri yaylar dır. Her ikisi de sosyalleşmeye fazlası ile meraklı olduklarından, arkadaşlarından vakit bulup baş başa kalabilirlerse, harika bir ilişkiye adım atabilirler. Zira terazi ve yayın cinsel uyumu da oldukça güçlüdür. Yay için cinsellik önemlidir. Terazi onu baştan çıkarmayı başarabilirse, yay ona bağlı kalacaktır. Yay, bütün bunların yanında seyahate de oldukça düşkündür. Birlikte şehri, dünyayı gezerek, inanılmaz maceralar yaşayabilirler. Yayın bekarlık ve özgürlüğüne düşkün ruhu ve terazinin kuvvetli aile bağları, bu ilişkide tek sorun çıkarabilecek konudur.

Terazi kadını oldukça duygusal ve romantiktir. Karşı cinse nasıl hitap etmesi gerektiğini iyi bilir. Yay erkeği ise güvenilir, dışa dönük ve neşelidir. İki burcun ilişkisi gayet uyumlu olabilir. Ancak Yay erkeğinin bağlanmaktan kaçan yapısı, ilişkide uzun vadede sorunlar çıkmasına neden olabilir. Seksüel açıdan iki taraf da romantiktir ve uyumlu bir ilişkileri olur.

Bunu da oku :  Venüs Retrosu 2018 (5 Ekim - 16 Kasım)

Terazi, evliliği düşünmeyen biriyle vakit geçirip boş yere zaman kaybetmek istemez. Ancak yay, teraziye aşık olduğunda evlilik onun kafasına girebilir. Terazi ve yay burcu birlikteliği, aşkı aşk yapan birlikteliktir diyebiliriz. İkisinin arasında oldukça kuvvetli bir çekim vardır ve bunu, birbirlerini ilk gördükleri anda fark ederler. Ama ikisinin birlikteliği, ilişkinin ilerleyen zamanlarında ilk başlardaki kadar tatlı olmayabilir. Birbirlerini tanıdıkça, zaman zaman şiddetli kavgalar çıkabilir ve bu kavgalarda ikisinden birinin alttan alması gerekir. Aksi halde bu ilişkide geri dönülmez yollara girilebilir. Ancak ikisinin arasındaki çekim, elektrik de su götürmez bir gerçektir. Bu ilişkide her ikisi de ya çok mutlu olup uzun bir birliktelik yaşayacak, ya da çok mutsuz olup daha en başında yollarını ayıracaklardır.

Siz Terazi yeni insanlarla tanışarak arkadaş çevrenizi genişletmek ve yeni deneyimler edinmek istersiniz. Siz insanlarla eğlenmek, Yay ise seyahat etmek ister. Birbiriniz bu aktivitlere ikna etmek çok kolay olacaktır.Bu ikili, birlikte oturup saatlerce sohbet edebilir. Üstelik bundan sıkılmaları da oldukça zordur. Bu noktada, ilişkide birbirlerini anlayacaklar ve birbirlerine anlatacakları da çok şey olacaklar. Bu iki sevgili, birbirlerinin en iyi sırdaşı olabilirler. Genel olarak bu ikilinin ilişkisi için umut vaat etmek gerekiyor. Ancak ilişkinin kaderi tamamen onları ellerinde, doğru adımlarla ilerlerse birbirlerinin en kıymetlisi olabilirler.

Bu arada seks hayatınız canlı ve eğlenceli olup yıllarca öyle kalabilir. Yay insanı yıldızların altında açık havada bile aşk yapmak isteyebilir. Ateş elementinden Yay, ile Hava elementinden Terazi, fiziksel olarak da birbirlerini beslemenin ve doyurmanın yollarını bulabilirler.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Nisan Ayı Yorumu

Terazi Burcu burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment