Akrep Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

akrep-burcu_oglak-burcu

Akrep Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
Akrep ve Oğlak bu ikilinin ilişki yoğunluğu ilk günlerden itibaren belli olan, gayet ihtiraslı ve kalıcı olmaya eğilimli bir beraberliktir. Burçlar dünyasında belki de akrebi en derinden etkileyebilecek bir burç varsa, o da oğlaktır. Oğlak burcunun kapalı bir kutu olduğunu bilmeyen yok. Dışarıdan buz gibi soğuk ancak içinde sıcacık biri yatak oğlaklar, akrep burcu ile tutkulu bir ilişki yaşayacaktır. Her ikisi de aşka ve cinselliğe büyük önem verirler. Oğlaklar sadıktır onun bu tutumu akrebi etkilemeye yetecektir. Akrepler, bakımlı insanlardan hoşlanır. Oğlak ise kendine bolca vakit ayırır ve güzellik kavramı onun için çok önemlidir.

Oğlak disiplinli ve düzenlidir. Bu durumda Akrep ile sorunsuz bir ilişkileri olacaktır. Lüksü ve iyi bir işi seven Oğlak burcu, Akrep burcu ile çok iyi anlaşacaktır. Her iki tip de sadıktır. Her iki taraf da arzulu ve tutkuludur, fakat Akrep burcu özelikle Oğlak burcunun bu tarafını ortaya çıkarması ve onu desteklemesi gerekir. Uzun vadede uyumlu ve güzel bir ilişki yakalamaları mümkündür. Akrep burcu ile Oğlak burcu tensel açıdan da oldukça uyumludur. Bakımına düşkün olan her iki taraf da birbiriyle bir uyum içerisinde olacaktır.

Bunu da oku :  Kova Burcunun Genel Özellikleri

Oğlak sevgilinizin büyük kariyer hedefleri vardır ve siz onu iyi anlarsınız. Çünkü Akrep burcu, sizlerde genellikle hırslı bir yapıya sahipsiniz. Bu da elde edemediği şeye karşı büyük bir istek ve şevk duymasını sağlayacaktır. Oğlak burcu bu noktada onun aşık olabileceği bir yapıya sahiptir çünkü kolay elde edilebilir bir yapısı yoktur. Bu da, onun akrep burcunun elde etmek isteyeceği biri olmasını sağlayacak. Akrep burcu, sırf elde etmek için uğraşmaz, bu elde etme çabaları onun aslında karşısındaki kişiden ne kadar etkilendiğini gösterir. Toprak burcu Oğlak ile mutlu olacaksınız.

Oğlak sevgilinizin sizin ruhunuzun derinine inebilecek kapasiteye sahip olmasını isterdiniz. Unutmayın ki çok az burç bu derinliğe erişebilir. Su elementinden olan Akrep ve Toprak elementinden olan Oğlak arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Akrep tutkulu, duygusal, hareketli ve çekicidir. Partneriyle birçok şeyi beraber yapmak ister. Aynı zamanda romantiktir ve hisleri kuvvetlidir. Oğlak ise duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapamayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur.

Yatakta bu ikili için inanılmaz bir çekim olacağını söylemek de yanlış olmaz, her ikisi de birlikte yatakta çok uyumlu olacaklardır. Seksi Akrep için bu zor olmayacaktır. İkinizde seksüel olarak aynı frekansta olduğunuz için duygusal ve fiziksel olarak çok tatmin olacaksınız. Oğlak insanına olan aşkınız derinleştikçe karşılığında ondan tam sadakat beklersiniz. Oğlak burcu tam istediğiniz gibi size bağlanarak, sadık olacaktır.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Burcu burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 11 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment