Akrep Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu

akrep-burcu_yay-burcu

Akrep Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu
Akrep burcu sizin su özelliğiniz ateşi söndürür, bu ikili arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Akrep tutkulu, duygusal, hareketli ve çekicidir. Partneriyle birçok şeyi beraber yapmak ister. Yay ise ele avuca sığmayan, bağımsızlığına düşkün ve kısıtlanmaktan hoşlanmayan haşarı bir çocuk mizacındadır. Aynı zamanda biraz da savurgandır. Parayı idare etmesini pek beceremez. Hayatı dolu dolu yaşamaktan çok zevk alır. Bir ilişkide karşı tarafa bağlanmak onun için çok zordur. Hiçbir zaman idare edilmekten ve yönlendirmekten hoşlanmaz. Sosyal yaşamdan ve sürekli dışarıda arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır. Akrep ise sadıktır. Bu iki tip birbirlerini anlamakta ve iletişim kurmakta fazlasıyla zorluk çekerler. Seksüel anlamda her iki taraf da arzuludur. Eğer kadın ve erkek birbirlerinin temel özelliklerine saygı gösterirlerse uzun vadede uyumlu bir ilişki yakalayabilirler.

Akrep burcu bir bakışta karşısındakinin gözlerini okuyabilen, pratik zekalı ve kurnazdır. Yay burcu ise iyimser ve başkalarının kolayca etkisinde kalabilen bir burçtur. Yay burcu seyahat etmekten çok hoşlanır, buna karşılık akrep burcu da evde oturmaktan büyük keyif alır. Yay burcu acımasızca dürüsttür, akrep burcu ise su grubunda olduğundan duygusaldır. Yay burcu karşısındaki Akrep burcundan, sözlerini sakınmayacaktır. Onun bu yorumları da kimi zaman Akrep burcunu yıpratacaktır. Zıt kutupların birbirini çekmemesi halinde birlikteliği pek mümkün değildir

Bunu da oku :  Akrep Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

Siz su burcu olduğunuz için hasassınız, Yay ise acımasızca dürüsttür ve sözünü sakınmaz. Onun yorumları sizi yıpratır. Siz kuvvetli, bir bakışta karşınızdakinin gizli niyetlerini anlayabilen, kurnaz ve gerçekçisiniz. Yay ise iyimser ve kolayca etki altında kalabilen birisidir. Akrep burcu insanları, kesinlikle derin duyguların insanıdır. Akrep burcuna her konuda güvenebilirsiniz, çünkü her daim olaylara güçlü bir mantıkla yaklaşırlar. Ve genellikle sezgileri güçlü olduğu için söyledikleri şey ileride mutlaka doğru çıkacaktır. Aman onun dediği şeyi yapmaya çalışın, zira inat edip başka bir şey yaptığınızda ve ileride o haklı çıktığında, size bunu uzun yıllar hatırlamaktan büyük keyif alacaktır. Akrep burcu tutkuludur, yay burcu da onun hem bu kadar seksi, hem de bu kadar tutkulu olmasına vurulacaktır.

Akrep burcu kadını da erkeği de delici bakışlara sahiptir. Bu yüzdendir ki çirkin bile olsalar, onlara çirkin demek pek zordur. Her daim girdikleri ortamda dikkat çekerler. Entelektüel yapısı ile tanıdığımız yay burcu, akrep burcunun bu öz güveni ve herkes tarafından sevilen kişi olması ile ona karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Çekicilikleri efsanevi olan akrep burcuna yaklaşmadan önce yay burcunun iki kere düşünmesini tavsiye ediyoruz. Çünkü bu onun için büyük bir kumar olabilir. Ama yine de, yay ve akrep birlikteliği için umut var diyebiliriz. Eğer ilişkinizin hemen başında sizin su özelliğiniz onun ateşini söndürmemişse devam etme şansınız hayli yüksektir. Seksüel olarak karışık değildir. Hafif dokunuşlar ona yeter sizin gibi yoğun değildir.

Bunu da oku :  Yay Burcu Mart Ayı Yorumu

Akrep Burcu burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 12 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment