Yengeç Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

yengec-burcu_koc-burcu

Yengeç Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu
Yengeç ve koç burçları, karakter yapısında birbirlerine epey zıtlar. Çoğu zıtlıklarda, tartışmalar katlanılmaz olabilir. Ancak bu zıtlık uyumsuz bir çift olacakları anlamına gelmez. Koç ateş burçlarının birincisidir, hayat dolu, gürültücü, küstah, saldırgan ve düşüncesiz, kendisi gibi kişilerden oluşan bir toplumda, güvenilir aile çemberinden daha rahat hisseder ve siz Yengeç kadını olarak bu durumdan acı çekersiniz.

Yengeç kadını ile Koç erkeğinin çok uyumlu olması beklenemez. Yengeç kadınlarının hassas, duygusal ve romantik yapısı ve duygusal derinliği, Koç erkeğinin hareketli, dışa dönük ve özgürlüğüne düşkün olması ile çatışabilir. Koç burcu erkeği, daha çok duygularını dışa vurmaktan hoşlanmayan Yengeç için zaman zaman kırıcı olabilir. Koç burcu seksüel açıdan arzulu ve tutkuludur, Yengeç’in önceliğinde ise duygusallık ve romantizm vardır. İki burç arasında yoğun bir aşk olsa da uyumlu bir birliktelik çok zordur.

Su ve ateşin bir arada olması her zaman zordur. Su ateşi söndürebilir, ateş te suyu yakıp buharlaştırabilir. Yengeç hassas ve güvenlik arayan bir yapıdadır ve olaylara yaklaşımında güvene önem verir. Halbuki Koç cesur ve sürekli sesini yükseltmeyi tercih eden doğasıyla Yengeçlere fazlasıyla huzursuz edici gelecektir. Bu beraberlik en iyi iş alanında verimli olabilir. Yengeç Koçu daha hesaplı riskler almaya ikna eder, Koç ise Yengecin aşırı muhafazakar ve önlemli yapısını dengeleyebilir. Ancak gerek arkadaşlıklar gerekse evlilik hayatında bu ikili birbiri ile sürekli bir savaş halindedir. Yengeç sessiz ve derinden kendine bağlayıcıdır. Koç gürültülü ve samimidir ama Yengeç ona güzel tuzaklar hazırlayabilir.

Koç açısından Yengeç fazla bağlanan ve her şeyi gizleyen bir yapıdadır. Yengeç açısından koç çok daha bencil ve merhametten yoksun gözükebilir. Bu temel farklılıklar törpülendiği sürece uyum söz konusu olabilir. Bu ikili aralarındaki zorlukları aşarlarsa bir ihtimal kısa bir süre sonra evli olarak görebilirsiniz. Zaten oldukça romantik ve tutkulu olan yengeç, koç burcunu da kendine uydurabilirse, birlikte iyi bir çift olabilirler. Yengeç burcu ve koç burcu ilişkisinde, önemli olan ikilinin aralarındaki farklılıkları aşa bilmesidir. Yengeç burcunun morali bozulduğunda, koç burcu ona destek vermelidir. Böylece birbirini tamamlayan bir çift olacaklar. Bu ikili, arkadaşlıkta da oldukça başarılı bir ikili olurlar. Koç ve Yengeç birbirlerine ateş ve su kadar terstir, ama zıt kutuplar birbirini çeker.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Mart Ayı Yorumu

Yengeç burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 33 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment