Yay Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

yay-burcu_koc-burcu

Yay Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu
Koç ve Yay, Ateş elementi olan bu ikilinin neşeli, hayat dolu ve akıcı yaşamı denemek, maceraları paylaşmak için, daha iyi bir ikili olamaz. Yay, koç çiftinin ilişkisinde sıcaklık, açıklık ve samimiyet doğal bir şekilde yaşanır. ikinizde ateş burcu olduğunuz için aynı temel özelliklere sahipsiniz ve birbirinizi nasıl mutlu edeceğinizi biliyorsunuz, bu ikili için doğru bir çift diyebiliriz. Genel olarak ateş grubunun temel özelliklerini taşıyan bu iki burç, hem aşkta hem de yatakta çok iyi bir çift olacaktır.

İki burç da Ateş grubuna dahildir. Zeki, girişken, neşeli ve hareketlidirler. İlişkileri de oldukca renkli olur. İkisi de benzer özelliklere sahip olduğu için birbirlerini nasıl mutlu edeceklerini bilirler ve anlarlar. Koç erkeği kısıtlayıcı davranmazsa ilişkileri uzun ömürlü olabilir. İkisinin de en büyük korkusu özgürlüğü ve bireyselliği kaybetmek olduğu için evlilik konusunda yavaş davranırlar.

Bu ikili birbirlerine duydukları bu tutku ve ihtirası koruya bilirlerse, ilişkinin ilerleyen zamanlarında evlilik kararı ile birlikteliklerini taçlandıra bilirler. Hem yaylar hem de koçlar için aşkta mutluluk önemlidir. Hayatın sıkıcı olmaması için birlikte sosyalleşmeyi başarabilirlerse, yay ve koç burç uyumu için yüksek puan verebiliriz. İkinizde macera, tutku ve heyecan peşindesiniz. Hayatın sıkıcı olmaması gerektiğine inanırsınız. Birbirlerinden sıkılmamak için ilişkilerini sürekli ateşli kılacak oyunlar oynaya bilirlerse, bu ilişki uzun soluklu bir ilişki olabilir!

Bunu da oku :  Balık Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği Uyumu

Koç burcu kişilerinin genellikle uzun boylu ve uzun bir yüz hattına sahip olduklarını görebilirsiniz. Ayrıca fiziksel olarak da genellikle güçlü bir yapıya sahiptirler. Sağlıklı fizikleri ve ciltleri ile dikkat çekicidirler. Delici ve keskin bakışları ile karşılarındaki insanı kolayca etkileyebilirler. Spor salonlarında büyük bir zaman ve para harcayan koç burçları için fiziksel görünüş oldukça önemlidir. Yay burcundan ilk gördüğü anda etkilenmesi oldukça önemli. Görünüşü ile koç burcunu etkileyebilirse, ilişkinin ikinci adımına geçebilirsiniz.

Oldukça etkileyici kişiler olan koç burçlarının en önemli ve en sevilen özelliklerinden biri de çevreleri tarafından sevilen kişiler olmalarıdır. Genellikle tanıdığı herkese içten bir tavır sergileyen ve dostlarının sorunları ile yakından ilgilenen koç burcu, aynı zamanda oldukça da yardımseverdir. Doğası gereği saf ve temiz karaktere sahip olan koç burçları, bu yönleri ile yay burcunun dikkatini çekecektir. Koç burcu daima risk almayı sever, bu da iş hayatında kısa sürede yükselmesini sağlayabilir. Baş başayken çok eğlenceli vakit geçirebilirler.

Ayrıca yay ve koç birlikteliği yatakta da iyi bir uyum sergileyecektir. Ateş elementinden olan İki burcun da bedensel faaliyetler düşkünlüğü cinsellikte birleşmelerine ve ortak noktanın bulunabilmesine nedendir. Özgürlük ihtiyacında olan bu ikili, aralarında sadakati sorun haline getirmeden çok keyifli anlar yaşayabilirler.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %90 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment