Yay Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu

yay-burcu_boga-burcu

Yay Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu
Boğa pratik toprak elementidir. Sizin gibi ateş elementi yani iyimser, neşeli ve canlı değildir. Yay ve boğa birbirini çok heyecanlandırsa da, aynı oranda öfkelendirebilir , ancak bu ikili, ilişkinin başlarında karşılaşacakları sorunları alt etmeyi başarabilirlerse ve birbirlerini anlayabilirlerse, ilişkileri uzun soluklu olabilir. Ancak karşılarına çıkacak sorunlara şimdiden hazırlıklı olmalılar. Ateş grubuna mensup yaylar ve toprak grubuna mensup boğalar için farklı karakterler diyebiliriz.

Bir Boğa erkeğine aşık olduysanız, bu beraberliğin çok kolay olacağını zannetmeyin. Boğa erkeği, Yay kadınının doğasına aykırıdır. Boğa erkeği kısıtlanmaktan hoşlanmaz ve bağımsızlığına aşırı düşkündür. O sizin fazla karamsar olduğunuzu düşünür, siz ise onu sorumsuz bulursunuz. İki burç arasında uyumlu bir ilişki yakalamak zordur. Kendinizi ifade ediş tarzlarınız da birbirinden oldukça farklıdır. Ancak karşılıklı saygı ve sevgiyle bu ilişkiyi devam ettirebilirsiniz.

Toprak Boğa ve Ateş Yay bu ikilinin beraberliği hiçbir zaman pek kolay olmaz. Yay ve Boğa ortak bir payda yakalamakta zorlana bileceklerdir. Boğa fiziksel, muhafazakar ve güvenliğine, keyfine önem veren bir burçtur. Yay ise kah orada, kah burada, sürekli yenilik arayan, sürekli özgür kalmayı tercih edebilecek yapıdadır. Halbuki Boğa aşırı bağlılık ve güven talep eder ve sahip olmacı hareket eder. Yay ve Boğa hayatın zevkleri yönlerinde birbirleri ile uyuşa bilirler. Ancak bu çok uzun vadeli olamayacaktır. Boğalara göre Yaylar sürekli fikir değiştiren tipler olacağı için, Boğa bu ilişkide kendini yalnız hissedebilir. Aşk birlikteliklerinde, ilk heyecan bittikten sonra bu ikiliyi bir arada tutabilecek başka şeylere ihtiyaç vardır. Ne Boğa ne de Yay bunu birbirlerine sağlayamayabilirler.

Bunu da oku :  Terazi Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Romantizm bu ilişkideki anahtar kelime olacaktır. Yayın ihtiyaç duyduğu o tutkuyu ve aşk ateşini yaka bilirse, boğa burcu onu uzun bir süre elinde tutabilir. Ciddi ve sakin olması da hızlı yaşayan yay burcu için boğa burcunda en sevdiği özelliklerden biridir. Boğa burçlarının ses tonları muhteşemdir. Bu da ilk sesini duyduğu anda yay burcunun etkilenmesini sağlayabilir. Bu ilişki geçer not alıyor ancak her ikisinin de kusursuz bir ilişki için büyük çaba sarf etmeleri gerektiğini bilmeleri gerekiyor. Bu ilişki umut vaat ediyor.

Boğa burcu yatakta çok erotik ve duyarlıdır. Unutamayacağınız bir tecrübe olacaktır. Boğa sevgiliniz ilgilidir ve yavaş hareket ederek sizi sonsuz heyecanlandırır. Siz ise rahatlık ve eğlence getirirsiniz bu da Boğanın hoşuna gider.

Yay Burcu burcu kadını ve Boğa burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 60 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment