Akrep Burcu Şubat Ayı Yorumu

akrep_subat_2019

Akrep Burcu Şubat 2019 Astroloji Yorumu

Sevgili Akrep Burçları ve bilhassa Yükselen Akrep Burçları;

Not: Gündem yorumlarımızı okurken özellikle yükselen burçlarınızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Şubat ayında adeta bir gökyüzü trafiği yaşanacak. Venüs Oğlak geçişi, Mars Uranüs kavuşumu, Merkür-Neptün kavuşumu, Kova burcunda bir Yeniay,  Başak burcunda bir Dolunay birbirini kovalayacak. Burcunuzun ayrıntılarına geçmeden önce 2019 yılına ait genel astroloji yorumunuzu buradan okuyabilirsiniz. Akrep Burcu 2019 Astroloji Yorumu

5 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay, aile ve ev hayatınızda yenilikler getirecek gibi gözüküyor. Bazılarınız evlenme kararı alabilir, bazılarınız ev ya da ev eşyası değiştirebilirsiniz. Aileniz ile yepyeni kararlar ya da güzel haberler alabilirsiniz. Taşınmak istiyorsanız kontrat ve imza için gayet güzel bir dönem.

19 şubat Başak burcu Dolunay ay ve güneş karşıtlık yapıyor, sosyal çevrenizde köklü değişimleri işaret ediyor. Yeni başlangıçlar ve bitişleri gösteriyorken, çevrenizde revizeler gerçekleşebilir. Ayrıca kariyerinizin getirileri ile ilgili konular söz konusu olacak, tahsil edemediğiniz paralarınızı almanız mümkün olacaktır.

Bunu da oku :  İkizler Burcu Kasım Ayı Yorumu

Venüs Oğlak Geçişi

Venüs içinden geçtiği evi rahatlatır. Bu ayın gerilimini Venüs bir parça ferahlatabilir. Sıkıntılardan kurtulmak için kısa seyahatler, kardeş ve yakın akrabalarınızla diyaloglar içinde bulunabilirsiniz. Aldığınız kararlar yakın çevreniz tarafından onaylanıp, desteklenecektir.

14 Şubat’tan sonra beklemediğiniz tepkilerle karşılaşarak kendinizi daha değersiz ve yalnız hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde sadece siz mücadele ediyormuş gibi hissedebilirsiniz. Maddi konularda dar boğaz getirebilir.

9-14 Şubat Mars Uranüs Kavuşumu

İş ortamınızda oluşacak gerginlikler, inatlaşmalar meydana gelirken, çıkan anlaşamazlıklar nedeniyle ekip çalışmaları için çok uygun gözükmüyor. Gündelik düzeninizde beklenmedik bir hareketlenmeye dikkat çekiyor. Size hizmet veren kişi ve kuruluşlarla aranızda küçük çapta sıkıntılar söz konusu olabilir.

14 Şubat Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. 7. evinizde Mars sayesinde ilişkilerinize gölge düşürüyor. Geçmişten gelen konuları tekrar su yüzüne çıkararak gerginlik ve öfke patlamalarına sebep olabilir. Sakin olmaya çalışın…

18-20 Şubat Merkür Neptün Kavuşumu

Balık burcunda  gerçekleşecek olan hesapçı Merkür, hayal gücünü temsil eden Neptün’le yaptığı kavuşum ile daha fazla dalgın olacağız. Özellikle aşk ve gönül ilişkilerinde birbirini yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Çocuk sahibi iseniz tahmin etmediğiniz dağınıklıklar ortaya çıkabilir. Riskli yatırımlara girmemeye özen gösterin.

Bunu da oku :  İkizler Burcu Şubat Ayı Yorumu

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 15 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment