Balık Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

balik-burcu_oglak-burcu

Balık Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
Oğlak burcu iyi kazancı ile ikinizi geçindiren taraf olacaktır. Balık burcu ve Oğlak burcu, birbirlerine yeni değerler katarak ilişkilerini geliştirebilecek nadir burçlardan ikisidir. Özellikle Oğlak burcunun hırsı ile Balık burcunun hayal gücünün göz alıcı bir karışımı olacaktır. Tüm bunların yanı sıra, Balıklar sürekli olarak arzuladığı ama bir türlü başarılı olamadığı uzun vadeli projeler geliştirme, uzun vadeli hareket etme özelliklerini de gene Oğlak burcunda görmektedir ki buda aralarındaki bağı bir kat daha arttırmaktadır. Bu doğrultuda Balık ve Oğlak burcuna baktığımız vakit, Balıkların fedakarlık konusunda öğretilerinin olabileceğini, Oğlakların ise başarı gibi konularda öğretilerinin olabileceğini görebiliyoruz.

Balık duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapamayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Tam bir güven insanıdır. Fakat Oğlak burcunu anlamak onun için zor olabilir. Çünkü Oğlak duygularını belli etmez ve incinmekten korkar. Oğlak burcunun hedefleri büyüktür. Balık burcu bu hedeflerin sevgilerinin önüne geçmesinden endişe duyar. Oğlak burcunun maddeci yapısı duygusal Balık burcunda korkular oluşmasına neden olur.

Bunu da oku :  Terazi Burcu Şubat Ayı Yorumu

Eğer bu iki burç birbirleri ile uyum sağlayarak, bu tür konularda aralarında ki bağı bir üst seviyeye taşımayı başarırlarsa, ilişkileri her açıdan daha sağlam bir temele oturacaktır. Tabii her şey iyi gitmeyecektir… Örneğin Oğlak burcunun sahip olduğu aşırı düzen, hesapçı özellikler belli dönemlerde oldukça kırılgan olan Balıkların üzülmesine neden olabilir. Hatta bu durum aralarında ciddi sorunların dahi oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle aralarında ki hassas ilişkiyi ve kişisel özelliklerini dengeli bir şekilde tutmak özellikle Oğlaklar için çok önemlidir.

Oğlak burcunun sevdiğinizden emin olmadığınız özelliği ise onun maddesel dünyaya verdiği önemdir. Oğlak, dışarıdan soğuk görünen, sakin tavırları ile dikkat çeken ve her daim insanları etkilemeyi başarabilen bir burçtur. Ancak dışarıdan soğuk görüntüsü, karşısındaki insanı korkutup kaçırabilir. Balık burcunun yumuşak ve güvenilir tavırları, oğlak burcunun da zamanla çözülmesi ve ideal bir partner haline gelmesini sağlayabilir. Bu noktada oğlak burcunun içini göstermesi için balık burcuna da büyük iş düşüyor. Balık için manevi değerler daha önemlidir. Çaba sarf etmesi ve daha disiplinli olması gereken taraf balıktır. Oğlak burcu duygusal gibi görünür, öyledir de. Ama onun içinde bitmek bilmeyen bir enerji de yatar. Yani balık burcunun fazla duygusal ve romantik olması, oğlak burcunu başlangıçta korkutabilir.

İlişkinin ilerleyen zamanlarında heyecan gerekecektir ve bu noktada ikilinin cinsel uyumu ve dışarıda vakit geçiriyor olmaları da oldukça önemli. Aksi halde oğlak burcu daha eğlenceli bir ilişki için balık burcu ile olan ilişkisinin sonlandırmasına neden olabilir.

Bunu da oku :  Oğlak Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

Balık Burcu burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 38 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment