Koç Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

Koç Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

Koç Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu
Dışa dönük ve hareketli bu iki kişinin ilişkisi çok yoğun ve ateşli olacaktır. İki Koç bir araya geldiğinde etrafa kıvılcımlar yayılabilir. İkisi de önderlik ruhu taşıdığı için ilişkide üstünlüklerini kabul ettirmeye çalışacaktır ve bu aralarında sorun yaratabilir. Eğer iki taraf da anlayışlı davranmazsa ilişki çok uzun soluklu olmayacaktır. Aralarındaki güç savaşından kurtulabilirlerse birlikte çok eğlenebilirler. Cinsel anlamda çok uyumludurlar çünkü beklentileri hemen hemen aynıdır. Koç burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Aynı burca mensup kişiler oldukça uyumlu olacaktır. Ortak nokta bulmakta iyidirler. Zaman zaman aynı şeylerden zevk alan bu ikili, oldukça dinamik ve enerjik bir çift olarak etrafındaki insanlara enerji yayarlar. İki koç bir araya geldiğinde aralarına kimse giremez ve birlikte zaman geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar.Kimi zaman birbirlerine karşı kırıcı olabilseler de, koç burcuna mensup çiftler aralarındaki problemi konuşarak hızlı bir şekilde çözerler ve sorunu fazla büyütmezler. Ayrıca koçların sevecen yapısı birbirine karşı uyumunu daha da arttırarak çiftlerin arasındaki bağı arttıracaktır.

Bunu da oku :  Balık Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği Uyumu

Koç ve koç ilişkisi için uyumlu diyebiliriz. Yalnız dikkatli olmaları gerekir. Karşısındaki kişi ile benzer özelliklere sahip olduklarından, birbirlerinden sıkılabilirler ve zaman zaman itici gelebilirler. ama her ikisinin da sadakat konusunda bazı sıkıntıları olabilir. Koç burcu, ancak gerçekten aşık olduğu zaman gerçekten sadık kalabilir. Bu zaman içinde gerçek bir aşka da dönüşebilir. Ama zor olacağını söylemeliyiz, çünkü her ikisi de yönetmeyi seven ve lider kişiler oldukları için, bu ilişki de kimse ipleri diğerinin eline vermek istemeyecektir.

Koç burcu kadını cesur ve inatçıdır. İnatçı bir kadın ve inatçı bir erkek, bir arada zor bir ikili olabilir. En ufak bir kavga bile büyüyebilir. Bu konuda özellikle dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz. Bu ikili bir şeyleri içinde tutup da patlayacakları zaman oradan kaçmak gerekebilir. Koç burcu, genellikle dışa dönük kişilerdir. Birlikte sosyalleşmek ikisinin de hoşuna gidecektir. Ama birlikte daha çok baş başa vakit geçirmeleri gerekiyor. Bu ilişki, ya başta bitecek ya da ömür boyu sürecek bir ilişki olacak. Koç burcunun diğer bir koç burcundan vazgeçmesi pek de kolay olmayabilir.

(Visited 9 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment