Aslan Burcu Kadını – Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

aslan-burcu_yengec-burcu

Aslan Burcu Kadını – Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
Aslan burcu Yengeçten sonra gelen burçtur. Birbirinden sonra gelen burçlar birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar. Aslan burcunun karakter yapısı nedeniyle, burçlar dünyasında belki de en iyi anlaştığı burç yengeç burcu olacaktır. Aslan liderliği, yengeç ise yönetilmekten hoşlanır. Bu durumda iyi birer sevgili olmaları da kaçınılmazdır. Yengeç, aslanın beklentilerini çok iyi karşılar. Her ikisi de tutkulu, evine ve ailesine bağlı burçlardır. Aslan ve yengeç evliliği de iyi bir evlilik olabilir. Yengeç ile tanıştığınız zaman sizin sahip olmak istediğiniz bazı özellikleri olduğunu fark edeceksiniz. Hayat hakkında bilmek istediğiniz bazı şeyleri onun bildiğini hissedebilirsiniz. Yengeç bütün burçlar içinde en hassas ve ilgili burçtur. Sezgisi ile insanların duygularını kolayca anlayabilir. Yengeç tutumludur, ucuzluk zamanı alışverişini yapar ve mutlaka pazarlık eder. Üstelik para biriktirir. Bütün bunlar size yabancı kavramlardır.

Yengeç erkeğinin kendinden emin davranışlarının ardında güvensiz bir ruh yatar. Aslan kadınının güvenini kazanıp, onu açması uzun sürecektir. Aslan kadını onun kalbini fethetmeyi başarırsa, Yengeç erkeği ona karşı içten ve sadık davranacaktır. Yengeç erkeği evcimendir, Aslan ise dışa dönük ve gezmeyi seven bir tiptir. Sonuç olarak ilişkinin yürümesi için birbirlerini çok iyi anlayabilmeleri ve hoşgörülü davranmaları gerekir.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Şubat Ayı Yorumu

Yengeç burcunun ailesine ve evine olan düşkünlüğünü takdir edersiniz. Aslan ve yengeç ikilisi, burçlar dünyasında bizden en yüksek puanı alan ikililerden biri oluyor. Çünkü bu ikili için romantik bir çift olacaklarını söyleyebiliriz. Aslan dominant karakterlidir, bu yönüyle de birçok burçla anlaşmakta zorlanır. Su elementinden olan Yengeç Aslanın ateşini söndürebilir. Yengeç kesinlikle zayıf ve yardıma muhtaç biri değildir. Onun duygusallığı sizi yanıltmasın. Yengeç burcunun size ters gelen bir başka özelliği ise olaylar ve insanlarla yüzleşmek istememesidir.

Yengeç burcunun sakin ve sadık yapısı, ikilinin birbirini çok iyi tamamlamasını sağlayacak. Başlangıçta aslan duygularını göstermekte zorlanabilir. Ama yengeç, tavırları ve sadakati ile onun açılmasını, sonradan harika bir sevgiliye dönüşmesini sağlayabilir. Bu kusursuz uyumu eğer doğru bir şekilde kullanabilirlerse, bu ikilinin birliktelikleri evlilikle sonuçlanacaktır. Sadakat ve güven bu ilişkinin kilit noktası. Bu konuda sorun yaşanmazsa, tutkulu bir aşk bu çifti bekliyor olacak. Sekste ise ne kadar heyecanlı bir sevgiliniz olduğunu fark edeceksiniz. Yengeç burcunun sonsuz ilgisi ve aşkı sizi çok mutlu edecektir. Yengeç size hayal edemeyeceğiniz kadar çok zaman ayıracaktır. Bunu içinden geldiği için yapacaktır. Onun derinliğine hayran olacaksınız. Yengeç insanına yeterli şefkati gösterirseniz siz kükreyen aslanı uysal bir kedi yavrusuna çevirecektir

Bu çiftin cinsel yaşamı da oldukça doyurucudur. Aşk oyunlarını ustası Aslan, Yengecin cinsellikteki romantizm ve nezaket ihtiyacını çok iyi anlayarak, nasıl davranması gerektiğini saptar. Sevildiğinden emin olduğu zaman rahatlayan Yengeç de Aslanın yoğunluğu karşısında Ona ayak uydurmakta zorlanmaz.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 54 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment