Koç Burcu Kadını – İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Koç Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Koç Burcu Kadını – İkizler Burcu Erkeği Uyumu
Çocuk ruhlu bu erkek tam da Koç kadınına göre! İdeal sayılabilecek bu ilişki birçok ortaklık içerir. İki tarafın da hareketi ve yeniliği seviyor olması ilişkinin monotonlaşmasını engeller. İkizler erkeği kendinde olmayıp Koç kadınında olan özelliklere hayran kalır. Koç kadınının ani iniş ve çıkışları İkizler erkeğini tedirgin etse de aralarındaki seksüel uyum sayesinde iki taraf da hem ilişkiden hem cinsellikten keyif alır.
Koç burcu kadını ve ikizler burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

İdeal sayılabilecek olan bu ilişki, hayatı uzun süre dolduracak birçok ortaklık içerir. İkizler burcunun sempatik yapısı koç burcunun daha sakin yapısına göre daha renkli olacak, ilişkiye renk katacaktır. İkizler burcu oldukça sosyal ve renklidir. Koç burcunun bunu anlaması ve buna uyum sağlaması gerekir. İkizler burcu sizinle ilgili sürekli tespitler yapacak, sürekli sizin hakkınızda düşünmeden kelimeler savurabilecektir. Yatakta da anlık yaşayan bu iki burcun daha sakin olması iyi olacaktır. Aceleci olmaktan kaçınıp biraz daha yavaş olarak kendinize vakit ayırmayı unutmayın.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

İkizler burcu, gördüğü muamelelerden kin tutmadığı için, uzun vadeli sorunlar yaratmayacak, problem çıkarmayacaktır. Bu ilişkinin ve burçların uyumu oldukça fazla. Eğer bu iki çift birbirini bulduysa mutlaka bırakmamalı ve uzun soluklu bir şekilde ilişkisini sürdürmeye çalışmalı. Bütün zorlukları atlatmak için çaba harcamak en önemlisi olacaktır.İkizler burcu hızlı bir hayata sahiptir. Oldukça aktif ve sosyal olan bu insanların hayatında uzun süreli birlikteliklere çok fazla yer yoktur.

Bunun sebebi de genelde karşısındaki kişinin sevilmediğini düşünüp ilişkiyi bitirmiş olması olabilir. İkizler burcu duygularını göstermekte zorlanabilir. Genellikle çekici ve dikkat çeken kişiler oldukları için, üstlerinde her zaman bir ilgi vardır. Koç burcu da daha ilk başta onun bu dikkat çekiciliğinden etkilenecektir. Eğlenceli ve dışa dönük bir karaktere sahip olan koç burcu, ikizler burcunun en iyi anlaşacağı burçlardan biridir.

Her ikisi de sosyal kişiler oldukları için, birlikte iyi bir çift olabilirler. Koç burcu liderliği simgeler ve gerek iş ortamında, gerekse aşk ilişkilerinde ipleri elinde tutmak ister. İkizler burcu sıkıldığını hissettiği anda kaçabilir. O yüzden koç burcunun ipleri biraz serbest bırakması gerekiyor. İkili, hayatlarına birçok aktivite sığdırabilirler çünkü her ikisi de hareketli ve enerjik kişilerdir. Bu durumda bu ilişki için 10 üzerinden 8 alıyorlar diyebiliriz.

(Visited 18 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment