Koç Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu

koc-burcu_kova-burcu

Koç Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu
Bu ilişkide ya siyah ya beyaz, grisi yok diyebiliriz. Bu her iki burç özgürlüğüne düşkün burçlardır. Bu nedenle bu ilişki için ya olur ya da olmaz diyebiliriz. Bu ikilinin ne kadar etkilendikleri ve istekleri oldukça önemli.

Kova burçları hızlı, analitik düşünen, duygusallığını ise çok güvendiklerinden başka kimseye göstermeyen bir burçtur. Bu durumda koç burcuna büyük iş düşüyor. Onun güvenini kazanması için de sadakatini göstermeli. Ancak koç da en az kova burcu kadar ketum bir burç olduğu için, ikisi de biraz fedakarlık yapmalı. Koç ve kova burç uyumu, aşk ilişkileri bir yana dursun, arkadaşlık ilişkilerinde oldukça uyumlu.

Tanıştığınız anda birbirinizden fazlasıyla etkilenip ilk görüşte aşık olabilirsiniz. Ancak ilişkinin ilerleyen günlerinde Kova erkeğinin duygusallığı size fazla gelebilir. Çünkü Kova erkekleri duygusaldır ve genellikle duygularını çok kolay ifade ederler. Koç kadınları ise konuşmak yerine tavırlarıyla kendilerini ortaya koymayı seçerler. Yapılarınız fazlasıyla farklı olduğu için birbirinizi anlamanız kolay olmayacaktır ve birbirinizin beklentilerine cevap veremeyebilirsiniz.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Mart Ayı Yorumu

Kova burcu oldukça eğlenceli sosyal ve aktif bir burçtur. Koç burcu genelde ağır başlı ve samimi olmayan kişilerdir. Yalnız koç burcu güvendiği bir insana çok çabuk açılır ve kovayla beraber iyi zaman geçirebilirler. Birlikte gülmek, eğlenceli aktivitelerde bulunmak ve keyifli zaman geçirmek bu ikili için hiç de zor değil. İkisi de benzer zevklerden hoşlanırlar. Bu da onların aşk hanelerine pozitif bir artı olarak atanacak. Bu durumda koç ve kova burçları, direk ilişkiye dalmak yerine, ilk başta birbirleri ile vakit geçirmeye çalışmalılar. Birlikte sinemaya gitmek bile, bu ikilinin birbirini daha yakından tanımlarını ve birlikte ne kadar iyi vakit geçirdiklerini anlamalarını sağlayacak.

Ama aşktaki performansları tamamen onların karakterlerine bağlı. Bu ilişki zamanla çok güçlü ve sağlam bir ilişkiye dönüşebilir. Koç, lider olmayı sever. Kovanın derdi ise özgür kalabilmektir. Burada koça da iş düşüyor. Onu sıkmazsa, kıskançlık ve gövde gösterileri yapmazsa, bu ikili için umut var demektir.

Koç burcu kadını ve Kova burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 24 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment